Zrkadielko, zrkadlo

Zrkadlo do kúpeľne jednoducho patrí. Dokonalé zrkadlo však do vašej kúpeľne nielen zapadne, ale dodá jej aj zaujímavý dizajn. Pozrite si 5 zrkadiel, do ktorých sa zamilujete na prvý pohľad.

Zrkadielko, zrkadlo

Zrkadielko, zrkadlo, povedz že mi, komu kúpeľňu zmeníš. Zrkadlo do kúpeľne jednoducho patrí. Dokonalé zrkadlo však do vašej kúpeľne nielen zapadne, ale dodá jej aj zaujímavý dizajn. Pozrite si 5 zrkadiel, do ktorých sa zamilujete na prvý pohľad.

Zrkadlo Frame s elegantným rámom

Niekedy postačí krásny a elegantný rám a zrkadlo získa zaujímavý vzhľad. To platí aj pre zrkadlo Frame. Jednoduchý a vkusný rám v čiernej alebo chrómovej farbe dokonale vynikne na stene so svetlým obkladom. Skvele sa hodí aj do kúpeľne v industriálnom štýle alebo modernej minimalistickej kúpeľne. Zrkadlo Frame je dostupné v rôznych veľkostiach a môžete ho inštalovať na šírku aj na výšku. Vďaka tomu sa prispôsobí vašim potrebám a predstavám. 

Kúpeľňové zrkadlo Lotosan Frame s rámom, kúpeľňový nábytok Lotosan Craft, Aquaterm kúpeľňa
Kúpeľňové zrkadlo s rámom Lotosan Frame >>

Malé a pôvabné - zrkadlo Dime

Bezrámové prevedenie zrkadla Dime podporí čistý a ucelený dizajn vašej kúpeľne. Zabudované LED osvetlenie zabezpečí dostatok svetla v okolí zrkadla aj umývadla. Denná hygiena aj líčenie bude vďaka tomu omnoho príjemnejšia. Zrkadlo Dime je vďaka svojim rozmerom (45x70cm) skvelou “partiou” k menším umývadlám a skrinkám. 

Kúpeľňové zrkadlo Tila Dime, Aquaterm kúpeľňa

Carla, zrkadlo so štýlom

Zrkadlo Carla je nielen krásnym, ale aj šikovným doplnkom do vašej kúpeľne. Okrúhle prevedenie zrkadla dodá vašej kúpeľni šmrnc. Efektívne LED osvetlenie umiestnené okolo celého zrkadla poskytne dostatok svetla pri každom použití. Vďaka vyhrievaniu skla sa zrkadlo nezarosí a je vám stále plne k dispozícii. Okrúhle umývadlo umiestnené na doske a okrúhle zrkadlo Carla vytvoria skvelú a štýlovú dvojicu do vašej kúpeľne.

Kúpeľňové LED zrkadlo Lotosan Carla, Aquaterm kúpeľňa
Okrúhle kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením Lotosan Carla >>

Zrkadlo Sand plné možností

Zrkadlá Sand vám hneď padnú do oka. Netradičný šarm im dodáva štýlový tenký rám, ktorý je dostupný v 3 farbách: čiernej, bielej alebo zlatej. Elegantný a veľmi príjemný dizajn podporí aj LED podsvietenie okolo celého zrkadla. Zrkadlá Sand sú dostupné aj v rôznych tvaroch so zaoblenými rohmi, okrúhle alebo ako vysoké oválne zrkadlo. Vďaka tomu si môžete vybrať prevedenie, ktoré dokonale zapadne do vašej kúpeľne.

Okrúhle kúpeľňové zrkadlo Lotosan Sand, Aquaterm kúpeľňa
Zrkadlá s LED podvietením Sand, Sand Round, Sand Bean a Sand Diamant >>

Kúpeľňové zrkadlo Lotosan Sand, Aquaterm kúpeľňa

Gloria vnesie do kúpeľne hudbu

Zrkadlo nabité štýlom aj užitočnými vychytávkami. To je zrkadlo Gloria s LED osvetlením. Skvele zapadne do každej modernej kúpeľne a vďaka množstvu funkcií vám spríjemní chvíle strávene v kúpeľni. Má vstavaný reproduktor, na ktorý sa pripojíte jednoducho prostredníctvom bluetooth a spustíte svoju obľúbenú hudbu. Zrkadlo sa vám nezarosí vďaka vyhrievaniu a ochrana proti korózii zabráni oxidácií skla. 
Kúpeľňové zrkadlo s reproduktorom Lotosan Gloria, Aquaterm kúpeľňa

LED zrkadlo Gloria Music >>

Hľadáte ideálne zrkadlo do svojej kúpeľne?

Obráťte sa na nás. Navštívte niektoré z našich štúdií v Poprade, Nitre, Trenčíne, Humennom, Trebišove, Spišskej Belej alebo navštívte náš eshop.

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac