Veľký zimný výpredaj je v plnom prúde

Veľké zimné výpredaje - kvalitné a designové prvky do Vašej kúpeľne, široký výber obkladov a dlažieb, sanity a kúpeľňového nábytku v limitovanom množstve Vám ponúkame v cenách, ktoré príjemne zahrejú.

Veľký zimný výpredaj je v plnom prúde

Uvažujete nad zmenou vo Vašej kúpeľni? Teraz Vašu predstavu môžete smelo zrealizovať. Kvalitné a designové prvky do Vašej kúpeľne, široký výber obkladov a dlažieb, sanity a kúpeľňového nábytku v limitovanom množstve Vám ponúkame v cenách, ktoré príjemne zahrejú. A navyše, žiadne dodacie lehoty, tovar máme skladom. To všetko už teraz v zimnom výpredaji.

Sortiment našich výpredajových produktov je tak široký, že zrekonštruujete alebo obnovíte celú kúpeľňu.

Vyberte si z obkladov a dlažieb so super zľavou.

Obklady a dlažby v krásnych prírodných aj žiarivých farbách a rôznych rozmeroch a navyše s výraznými zľavami až do 80 %.

Aquaterm kupelne obklady a dlazby zimny vypredaj

Zariaďte si kúpeľňu novým nábytkom.

Kúpeľňový nábytok je nosným prvkom každej kúpeľne. Teraz nákup designových skriniek nemusí znamenať šok pre Vašu peňaženku. Navštívte náš výpredaj na eshop-e a vyberajte za tie najlepšie ceny.

Aquaterm kupelne kupelnovy nabytok zimny vypredaj

 

Batériu či sanitu máte k dispozícii ihneď.

Čakáte na ten správny čas na výmenu batérie či umývadla? Teraz Vás prekvapí nielen široký výber, ale hlavne ceny, ktoré sú viac ako príjemné.

Aquaterm kupelne baterie a sanita zimny vypredaj

Vaňu či sprchovací kút?

Áno, aj to v našom výpredaji nájdete. A že je výber naozaj široký a ceny naozaj výnimočné, o tom Vás presvedčíme v sekcii “Výpredaj” na našom eshope

Aquaterm kupelne vane sprchovacie kuty zimny vypredaj

 

Ale neváhajte dlho, pretože naša výpredajová ponuka je limitovaná - platí len do vypredania zásob. Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Spišská Belá, Trebišov) alebo náš eshop.

 Aquaterm Velke zimne výpredaje

 

 

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac