WC bez splachovacieho okraja

Rozlúčte sa so zahnutým okrajom záchodovej misy, privítajte moderné splachovanie bez splachovacieho okraja! Nový dizajn a technológia splachovania potešia nielen na pohľad, ale aj funkčne krásnym opláchnutím celej wc misy a každú poctivú gazdinku aj super jednoduchým čistením.

WC bez splachovacieho okraja

Rozlúčte sa so zahnutým okrajom záchodovej misy, privítajte moderné splachovanie bez splachovacieho okraja! Nový dizajn a technológia splachovania potešia nielen na pohľad, ale aj funkčne krásnym opláchnutím celej wc misy a každú poctivú gazdinku aj super jednoduchým čistením.

Určite poznáte staré modely toaliet, ktoré majú okraj misy zahnutý dovnútra. Tento splachovací okraj slúžil na vedenie vody pri splachovaní tak, aby opláchla celú misu. Nevýhodou je však priestor vnútri tohto okruhu, ťažko sa čistí a je ideálnym miestom pre baktérie a nečistoty. 

WC Modo Rimfree - Geberit | AQUATERM Kúpeľne

WC Modo s Rimfree - KOLO

Moderné toalety 21. storočia majú moderný dizajn, ktorý rieši presne tento problém. Nový dizajn wc misy bez splachovacieho okruhu na vedenie vody pri splachovaní používa ergonómiu splachovacieho okruhu. Premyslené prevedenie vnútra toalety sa postará o dokonalé opláchnutie záchodovej misy. Žiaden skrytý okraj, žiadne ťažko prístupné miesto pre baktérie.

Pozrite si krátke video o tom, ako splachovanie bez okraja funguje :)

Čistenie wc bez splachovacieho okraja je dokonale jednoduché. Okraj misy stačí jednoducho pretrieť handričkou, na trápenie so záchodovými kefami a okrajom môžete zabudnúť. Vďaka premyslenému oplachovaniu celej misy sa celá toaleta krásne opláchne pri každom spláchnutí a pravidelná údržba sa skráti na minimum.

WC Style Rimfree - Geberit | AQUATERM Kúpeľne

WC Style s Rimfree, dĺžka len 51cm - KOLO

TIP – Čistiace tablety do podomietkových modulov. Posuňte údržbu a čistenie toalety ešte o úroveň vyššie s hygienickými wc tabletami. Tabletu jednoducho vložíte do modulu cez ovládacie tlačidlo a pri každom splachovaní sa toaleta čistí a dezinfikuje. Výhodou tohto tabletového systému je to, že čistiaca chémia nepôsobí v splachovacom systéme, naopak aktivuje sa priamo pri spláchnutí a pôsobí až na keramický povrch wc misy. Hovorovo nazývaná „modrá voda“ v toalete misu očistí a dezinfikuje pri každom použití. Výrobcom odporúčané kapsule kúpite aj u nás v kúpeľňových štúdiách.

WC Clover PureRim - LOTOSAN | AQUATERM Kúpeľne

Závesné WC Clover s PureRim - LOTOSAN

Moderné toalety bez splachovacieho okraja sú dostupné v širokej ponuke modelov a dizajnov. Premyslený dizajn splachovania nájdete u klasických kombinovaných toaliet, závesných wc s oblým či pravouhlým dizajnom, povrchovou úpravou, duálnym či hlbokým splachovaním, kratších modelov do malých kúpeľní a aj pri moderných sprchovacích toaliet, ktoré v sebe spájajú funkcie toalety s modernou hygienou vodou.

Aquaclean Tuma Comfort Rimfree - Geberit | AQUATERM

Sprchovacie WC Aquaclean Tuma Comfort s Rimfree - Geberit

Navštívte naše kúpeľňové štúdiá (Poprad, Spišská Belá, Humenné, Trebišov, Nitra) a vyberte si to správne moderné, šikovné a krásne wc pre vašu kúpeľňu. Radi poradíme s výberom toalety, príslušenstva, doplnkov, jednoducho so všetkým pre vašu spokojnosť v novou kúpeľňou!

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac