Vyhrajte dovolenku so sprchovacími WC Geberit AquaClean!

Nová kúpeľňa aj dovolenka v jeden rok? Zapojte sa aj vy do súťaže o Dovolenku podľa vlastného výberu so sprchovacími WC AquaClean! Voľba najmodernejšej a inovatívnej toalety AquaClean má tento rok o jednu výhodu naviac - po zakúpení toalety sa stačí registrovať a ste v súťaži o Dovolenku podľa svojho výberu v hodnote zakúpenej toalety! PS: Darčeky sú prichystané pre každého súťažiaceho :)

Vyhrajte dovolenku so sprchovacími WC Geberit AquaClean!

Nová kúpeľňa aj dovolenka v jeden rok? Zapojte sa aj vy do súťaže o Dovolenku podľa vlastného výberu so sprchovacími WC AquaClean! Voľba najmodernejšej a inovatívnej toalety AquaClean má tento rok o jednu výhodu naviac - po zakúpení toalety sa stačí registrovať a ste v súťaži o Dovolenku podľa svojho výberu v hodnote zakúpenej toalety! PS: Darčeky sú prichystané pre každého súťažiaceho :)

Ako sa zapojiť do súťaže?

Základnou podmienkou je zakúpenie jedného z modelov sprchovacích toaliet AquaClean v termíne trvania súťaže, t.j. od 1. júna do 30. septembra 2018. Následne sa zaregistrujete do súťaže samotnej - vyplnením krátkeho formulára priamo u nás na predajni AQUATERM alebo online na geberit.sk.

Súťaž o dovolenku s Geberit AquaClean | AQUATERM Kúpeľne

Čo môžem vyhrať?

Hlavnou cenou súťaže je Dovolenka podľa vlastného výberu v hodnote zakúpenej sprchovacej toalety AquaClean! Dva za cenu jedného - aj špičková toaleta, aj dovolenka podľa vlastného výberu :)

“Na sucho” neobíde žiaden zapojený súťažiaci. Spoločnosť Geberit má pre každého účastníka súťaže prichystaný krásny darčekový balíček so sušičom na vlasy a vlasovou kozmetikou.

Podmienky súťaže „Vyhrajte dovolenku s Geberit AquaClean“ na geberit.sk >>

Súťaž o dovolenku s Geberit AquaClean | AQUATERM Kúpeľne

Spoznajte nové sprchovacie WC AquaClean!

Rada sprchovacích WC AquaClean od spoločnosti Geberit predstavuje skutočnú technologickú inováciu v praxi. Inteligentné, moderné a intuitívne toalety AquaClean sú skutočnou revolúciou budúcnosti v kúpeľniach. Dokonalý pocit čistoty zabezpečujú moderné sprchovacie a fénovacie technológie v spojení s jednoduchým a intuitívnym ovládaním. 

Jemný prúd vody je v porovnaní s bežným spôsobom čistenia dôkladnejší a šetrnejší k pokožke. WC hygiena vodou je pri čistení dôkladnejšia ako papier, nezanecháva žiadne zvyšky nečistôt a je šetrná k pokožke. Po umytí sa budete cítiť dokonale čisto a sviežo.

Sprchovacie WC môžete vyskúšať aj na našich predajniach v Poprade, Nitre, Trebišove a v Humennom. Radi vám poradíme a pomôžeme vybrať ten správny model pre vás a vašu kúpeľňu.

Súťaž o dovolenku s Geberit AquaClean | AQUATERM Kúpeľne

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac