Výhercovia z Tatra Expo 2015

Pred pár dňami sa v popradskej aréne konala výstava Tatra Expo 2015, kde ste sa mali možnosť prísť inšpirovať a poradiť aj ohľadom novej kúpeľne. Počas výstavy sme taktiež súťažili o 5x 90% zľavu na vystavené kúpeľňové sety. Pozrite sa, kto vyhral.

Výhercovia z Tatra Expo 2015

Pred pár dňami sa v popradskej aréne konala výstava Tatra Expo 2015, kde ste sa mali možnosť prísť inšpirovať a poradiť aj ohľadom novej kúpeľne. Počas výstavy sme taktiež súťažili o 5x 90% zľavu na vystavené kúpeľňové sety. Pozrite sa, kto vyhral.

Štyri dni plné kúpeľňových trendov, inšpirácií a noviniek na výstave Tatra Expo 2015 v Poprade v stánku Aquaterm potešili každého, kto si vytiahol “kúpeľňovú mačku vo vreci”. Rozdávali sme zľavy až do 31% na novú kúpeľňu. Zo všetkých zúčastnených sme následne vyžrebovali 5 výhercov až 90% zľavy na 1 z vystavených kúpeľňových setov - umývadlo a skrinka.

Výhercami na Tatra Expo 2015 sú

Eva M.

Jozef K.

Dana Š.

Stanislav S.

Eva J.

Všetkých 5 sme osobne kontaktovali a srdečne im blahoželáme. Sledujte nás aj na Facebooku pre ďalšie tipy, inšpirácie a akcie.

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac