Blog

Vybehajte si novú kúpeľňu - Feel Fajn Poprad 2016

Vybehajte si novú kúpeľňu - Feel Fajn Poprad 2016

K skvelým športovým výkonom patrí aj pohodlná sprcha v novučičkej kúpeľni :) Zapojte sa aj vy do Forum Night Run v Poprade už v sobotu, 21. mája 2016 a možno práve na Vás sa usmeje štastná ruka pri žrebovaní víťazov kúpeľňových cien.

Vybehajte si novú kúpeľňu!

Zo všetkých registrovaných bežcov Forum Night Run 5km bude vyžrebovaný víťaz, ktorý sa po skvelých športových výkonoch bude môcť kúpať či sprchovať v novučičkej kúpeľni. Vyhrá totižto poukaz na nákup vybavenia kúpeľne v hodnote 1 000 € v predajniach Aquaterm. Poukaz je platný pre nákup značiek Lotosan, Paradyz, Jika, Rako, Kludi, Bemeta, Smedbo, Mapei. Platnosť poukazu je do 31.12.2016.

Skvelou cenou potešíme aj účastníkov behu Olympijskej míle. Na jedného bežca z tejto disciplíny totižto čaká krásny novučičký sprchový set Catrina v hodnote 350 €. Žrebovať sa bude aj o ďalšie kúpeľňové ceny, behať v Poprade už v sobotu, 21. mája 2016 sa oplatí :)

Viac info o sprchovom sete Catrina | LOTOSAN >>

Vybehaj si kúpeľňu - Night Run v Poprade, podujatie Feel Fajn Poprad 2016 - Aquaterm

Zábava, pestrý program plný aktivít pre celú rodinu a ešte pestrejšie a najmä zdravé a chutné jedlá aj z hotela Sobota***. Celým podujatím vás bude sprevádzať moderátor Richard Vrablec. Srdečne pozývame a tešíme sa na vás :)

Viac info

Podujatie Feel Fajn Poprad www.feelfajnpoprad.sk

Hotel Sobota***, Poprad – Spišská Sobota www.hotelsobota.sk

Moderátor Richard Vrablec www.zabavac.sk

Vybehaj si kúpeľňu - Night Run v Poprade, podujatie Feel Fajn Poprad 2016 - Aquaterm

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac