Vianočný zľavnený kúpeľňový výber

Aj v decembri sme pre vás pripravili kúpeľňový výber za skvelé ceny. Príjemné pastelové farby obkladov a dlažby, elegancia a bohatý úložný priestor kúpeľňového nábytku a špičkové batérie do umývadiel či sprchy - kvalita a dizajn za fantastické ceny.

Vianočný zľavnený kúpeľňový výber

Aj v decembri sme pre vás pripravili kúpeľňový výber za skvelé ceny. Príjemné pastelové farby obkladov a dlažby, elegancia a bohatý úložný priestor kúpeľňového nábytku a špičkové batérie do umývadiel či sprchy - kvalita a dizajn za fantastické ceny.

Obklad a dlažba Easy

Pastelový obklad a dlažba do kúpeľne - vianočné zľavy v Aquaterme

Príjemné pastelové farby série Easy od českého výrobcu RAKO sú kvalitnou a dizajnovou voľbou. Hrejivá marhuľková, žiarivá žltá či harmonická modro-fialkastá - pestrý výber jednoliatych obkladačiek a dlažby vkusne dopĺňajú dekoratívne vzory, mozaiky a elegantné listely.

Pozrite si ponuku pastelovej dlažby a obkladov Easy na eshope aquaterm.sk >>

Inšpirujte sa našou 3D vizualizáciou kúpeľne s obkladom a dlažbou Easy v marhuľkovou prevedení >> 

Kúpeľňové skrinky Twins

Závesné bočné skrinky - vianočné kúpeľňové zľavy v Aquaterme

V decembri sme pripravili tiež skvelú cenovú akciu na kúpeľňové skrinky od popredného výrobcu KOLO. Bočné závesné skrinky Twins vo výške 140 cm a so šírkou len 31,5 cm sú vhodné aj do menších kúpeľní.

V akcii v troch farebných prevedeniach - klasická biela, wenge (tmavé drevo), dub arava (svetlé drevo). Bohatý úložný priestor je doplnený doživotnou zárukou na kovania. Na výber tiež pravá či ľavá varianta otvárania, ktorú ocení každý ľavák.

Pozrite si závesné bočné kúpeľňové skrinky Twins na eshope aquaterm.sk >>

Závesný set skrinka a umývadlo - vianočné zľavy v Aquaterme

Zo série Twins vám ponúkame ďalšiu lákavú akciu - závesný set umývadlo + skrinka pod umývadlo. Kúpeľňová zostava so šírkou 60cm má skvelé priestorové riešenie pre toaletné potreby na umývadle a zároveň bohatý úložný priestor v skrinke.

Tak ako závesné skrinky, aj Twins závesný set umývadlo+skrinka je v skvelej cene v 3 farebných vyhotoveniach - klasická biela, wenge (tmavé drevo), dub arava (svetlé drevo). Skvelou výhodou závesnej zostavy je tiež ľahšia údržba - skrinka sa nedotýka podlahy a teda čistenie kúpeľne je jednoduchšie.

Pozrite si závesnú kúpeľňovú zostavu umývadlo + skrinka Twins na eshope aquaterm.sk >>

Závesné wc Style s RimFree

Závesné WC Style s RimFree - vianočné zľavy v Aquaterme

Závesný záchod Style má dĺžku len 51 cm a je skvelou voľbou aj do menších kúpeľní. Veľkou výhodou je šetrné splachovanie 2/4 litre. Elegantný dizajn dopĺňa najmodernejšia technológia RimFree - wc je bez vnútorného okraju, čiže má jednoduchšie čistenie a je bez ťažko dostupného priestoru, kde sa najčastejšie usádzajú baktérie a nečistota. Viac informácií o technológii RimFree tu.

Pozrite sa na wc Style s RimFree na eshope aquaterm.sk >>

Loft sprchová a umývadlová batéria

Loft Umývadlová batéria a sprchová zostava - kúpeľňové zľavy v Aquaterme

Od výrobcu špičkového sprchového programu TRES vám ponúkame v akcii na december 2 batérie - umývadlovú batériu a sprchový set.

Umývadlová batéria Loft elegantne spája hranatý a oválny dizajn. Vďaka eko-perlátoru pomáha šetriť vodu.

Sprchová sada Loft zahŕňa závesnú sprchovú batériu, sprchovú hadicu, ručnú sprchu a držiak. Moderný dizajn je prepojený s kvalitným a prepracovaným prietokom - šetrenie a optimalizáciu vody oceníte pri každodennom sprchovaní.

Viac informácií o umývadlovej batérii Loft na eshope aquaterm.sk >>

Viac informácií o sprchovom sete Loft na eshope aquaterm.sk >>

Sledujte Aquaterm na Facebooku, Twitteri, Google+ alebo cez novinky na email pre ďalšie akcie a inšpiráciu.

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac