Vianočné zľavy 2020

Hľadáte ideálny darček pod stromček? Čo by ste povedali na NOVÚ kúpeľňu z AQUATERM-u s vianočnými zľavami? Doprajte si tieto Vianoce niečo špeciálne. Vysnívaná kúpeľňa ako vianočný darček poteší celú rodinu!

Vianočné zľavy 2020

Hľadáte ideálny darček pod stromček? Doprajte si tieto Vianoce niečo špeciálne. Vysnívaná kúpeľňa ako vianočný darček poteší celú rodinu! Navyše, teraz s vianočnými zľavami, ktoré Vás určite príjemne prekvapia. Vyberať môžete zo širokej ponuky produktov vybraných značiek. Zľavy sa vzťahujú na produkty na našich kamenných prevádzkach ale aj na e-shope.

Tak neváhajte a vyberajte už teraz darčeky pre Vašu kúpeľňu.

Dizajnová a kvalitná kúpeľňa so všetkým z pohodlia domova!

Kúpeľňa ale nie je len o produktoch, ktoré v nej chcete mať. Využite náš kompletný servis pri nákupe a príprave realizácie a pýtajte sa našich odborníkov.

K 3D vizualizácii novej kúpeľne v AQUATERM-e Vám pripravime aj dispozičné riešenie miestnosti, technické poradenstvo, kompletný grafický návrh novej kúpeľne a predbežnú cenovú ponuku. Na jednom mieste vyriešite celú kúpeľňu - obklady a dlažby, keramiku, sanitu, kúpeľňový nábytok, doplnky, ale aj stavebnú chémiu a inštalatérsky materiál.

A navyše, teraz všetko zabezpečíte a naplánujete aj z pohodlia domova! Viac informácií nájdete TU.

Podmienky akcie Vianočné zľavy

  1. Akcia trvá od 9.12.2020 do odvolania alebo vypredania zásob.
  2. Akcia prebieha v kúpeľňových štúdiách AQUATERM (kamenné predajne) v Poprade, Spišskej Belej, Humennom, Trebišove, Nitre či v Trenčíne a na našom e-shope www.aquaterm.sk
  3. Zľava sa vzťahuje na DMOC na konkrétny tovar.
  4. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami na daný tovar.
  5. Zľava sa vzťahuje na produkty vybraných značiek: ALCAPLAST, BEMETA, CERESIT, GEBERIT, GEBERIT DESIGN, HANSGROHE, JIKA, KALDEWEI, KLUDI, KOLO, LAUFEN, LOVE, MAPEI, PARADYZ, RAKO, RAVAK, ROCA, SMEDBO, THERMAL TREND, TRES, ZEHNDER

 

Navštívte ktorékoľvek z našich kúpeľňových štúdií AQUATERM v Poprade, Spišskej Belej, Trebišove, Humennom, Nitre či v Trenčíne alebo náš e-shop a novú kúpeľňu môžete mať so skvelými vianočnými zľavami!

 

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac