Trendy v kúpeľni pre rok 2023

Chystáte sa tento rok stavať, alebo rekonštruovať? Máte už svoju vysnívanú kúpeľňu, alebo ešte len hľadáte inšpirácie?  Pozrime sa spoločne na to, aké trendy nám prináša rok 2023.

Trendy v kúpeľni pre rok 2023

Hlavný vplyv na zmenu trendov zohrala pandémia, kde sme mnoho času trávili zavretí v našich domácnostiach. Minimalizmus a neutrálna farebnosť nám v roku 2023 nahradí netradičný dizajn a pestrosť. Ľudia namiesto fádnych kúpeľní v zemitých farbách siahajú po farbách a prírodných vzoroch. V kúpeľni si nájde miesto aj  vkusná extravagancia, pestrá farebnosť a atypické tvary. 

Džungľa vo vašej kúpeľni

Inšpirujte sa pestrými obkladmi od značky Lotosan a Paradyz. Umiestnite prírodný dekor za vaňu, alebo do výklenku sprchového kúta a vaša kúpeľná ožije nádychom exotiky. Viete ju zladiť s dizajnom mramoru, kameňa a dreva.

trendy-v-kupelni-2023-obr-1.jpg (755×480)

trendy-v-kupelni-2023-obr-2.jpg (755×480)

Malé formáty s veľkými možnosťami

Malé formáty sú odpoveďou na aktuálne potreby, z ktorých najdôležitejšou je modulárnosť smerujúca k individuálnym riešeniam v interiéroch. Silnou stránkou je jedinečná kombinácia štyroch kľúčových aspektov: variabilita formátov, rôzne vzory štruktúrovaných povrchov a široká paleta farieb a odtieňov. Dokonalá séria od značky PARADYZ Neve Creative vás o tom určite presvedčí. 

trendy-v-kupelni-2023-obr-3.jpg (755×480)trendy-v-kupelni-2023-obr-4.jpg (755×480)

Keď sa z odpadu stane skvost

Medzi súčasné trendy v interiérovom dizajne nepochybne patrí TERRAZZO. Vzniká efektívnym využitím odpadu po spracovaní mramoru. Je všestranný, má rôznorodé možnosti použitia a širokú farebnú škálu. Odporúčame do interiéru zakomponovať napríklad LOTOSAN dosku pod umývadlo v 3 krásnych farebných variantoch Salt&peper, Festival a decentná Perla.

trendy-v-kupelni-2023-obr-6.jpg (755×480)

Farby, farby, farbičky

Pestré farby sú trendom, ktorý sa prejavil v každom aspekte kúpeľne. Širokú ponuku farebných prevedení nájdete v kúpeľňovom nábytku, úchytoch, batériách, doskách pod umývadlo a umývadlách. Čoraz častejšie sa v kúpeľni budeme stretávať s olivovo zelenou, námorníckou modrou, korálovou, či jemnou pieskovou farbou.

trendy-v-kupelni-2023-obr-7.jpg (755×480)trendy-v-kupelni-2023-obr-8.jpg (755×480)

Nadchli vás nové trendy? Príďte si ich pozrieť naživo na naše kúpeľňové štúdiá Aquaterm Trenčín, Nitra, Martin, Poprad, Humenné a Trebišov.  https://www.aquatermkupelne.sk/#predajne

 

 

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac