Trendy v kúpeľni pre rok 2023

Trendov a inšpirácií pre tento rok je naozaj mnoho. Preto sme sa rozhodli pripraviť pokračovanie článku „Trendy v kúpeľni pre rok 2023“. Inšpirujte sa a vyberte si to pravé pre váš domov.

Trendy v kúpeľni pre rok 2023

Jedinečný nový štýl Japandi, ktorý prichádza aj v roku 2023. Čistota škandinávskych interiérov spojená s minimalistickou eleganciou japonského štýlu. Využíva svetlé drevo, svieže a neutrálne predispozície s ohľadom na priestrannosť. Charakteristické pre tento štýl sú čisté línie a farby, vďaka čomu vytvára v kúpeľni originálny dizajn. Čerešničkou na torte sú farebné batérie.

Kúpeľne už dávno nie sú len miesto určené na večerný relax, ale vďaka umeniu môžu vytvárať jedinečné interiéry. V kúpeľniach sa objavujú prvky Art Deca a Art Nouveau v podobe jedinečných tapiet. Ak by ste v kúpeľni radšej použili odolnejší materiál ako je tapeta, značka Mirage má pre vás osobité riešenie. Nádherné veľkoformátové dlažby v rozmere 1200 x 2780 mm a 600 x 1200 mm s trendy exotickým dizajnom. Vzorky zo série PAPIER si môžete pozrieť aj na našich prevádzkach.

Jedným zo základných prvkov kúpeľní je určite zrkadlo. Okrem klasických zrkadiel sú čoraz viac žiadané smart zrkadlá s rôznymi doplnkovými funkciami, ktoré vám uľahčia každodenné používanie. Funkcie proti zahmlievaniu skla, led podsvietenie, alebo možnosť zapnutie si obľúbenej pesničky prostredníctvom zrkadla si vás určite získajú. Okrem smart vlastností sú veľkým trendom aj atypické tvary a rozmery. Novinkou tohto roka sú aj zrkadlá na mieru od značky LOTOSAN.

Nadchli vás nové trendy? Príďte si ich pozrieť naživo na naše kúpeľňové štúdiá. https://www.aquatermkupelne.sk/#predajne

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac