Svoju kúpeľňu teraz vybavíte aj ONLINE

Sme veľmi radi, že odteraz k Vám budeme bližšie ako kedykoľvek predtým. V tejto dobe internetu a informačných technológií sme prijali novú výzvu v tvorení krásnych kúpeľní. Snívať o novej kúpeľmi sa dá aj online a naši skúsení kúpeľňoví odborníci vám v tom budú nápomocní. Aj cez internet dokážu pre vás zabezpečiť všetko, čo je potrebné k realizácii Vašej novej vysnívanej kúpeľne...

Svoju kúpeľňu teraz vybavíte aj ONLINE

Sme veľmi radi, že odteraz k Vám budeme bližšie ako kedykoľvek predtým.

V tejto dobe internetu a informačných technológií sme prijali novú výzvu v tvorení krásnych kúpeľní. Snívať o novej kúpeľmi sa dá aj online a naši skúsení kúpeľňoví odborníci vám v tom budú nápomocní. Aj cez internet dokážu pre vás zabezpečiť všetko, čo je potrebné k realizácii Vašej novej vysnívanej kúpeľne:

  1. dispozičné riešenie, aby ste v kúpeľni využili každý cemtimeter čo najefektívnejšie,
  2. 3D vizualizáciu, aby ste svoju kúpeľňu mali možnosť vidieť este pred položením prvej obkladačky,
  3. predbežnú cenovú ponuku, aby ste sa vedeli rozhodnúť pri výbere produktov.

 

Aquaterm-kupelna-online-kupelnove-studio_sluzby – náhľad

Odborné poradenstvo

Už viac ako 20 rokov meníme vaše sny a predstavy na reálne kúpeľne. Naši odborníci majú dlhodobé skúsenosti a sú odborne zaškolení. Preto si určite poradia s akoukoľvek kúpeľňou – veľkou či malou, luxusnou alebo ekonomickou. Náš personál zvládne čokoľvek.

3D vizualizácia

Teraz si už svoju novú kúpeľňu nemusíte predstavovať. Uvidíte ju v plnej kráse pred tým, než majstri položia prvú obkladačku. Pripravíme dispozičné riešenie, navrhneme výber a kombináciu obkladov a dlažieb, kúpeľňový nábytok, sanitu či doplnky priamo vám na mieru. Vizualizácia je jednorazovo spoplatnená sumou 50 €, ktorá Vám bude odpočítaná z konečnej sumy za nákup materiálu.

Aquaterm_vizualizacia-obklad-LOVE – náhľad

Aquaterm_vizualizacia-drevo_design – náhľad

Predbežná cenová kalkulácia

Už vás konečná cena neprekvapí. Na základe vizualizácie pripravíme orientačnú cenovú ponuku, v ktorej budete mať vyčíslenú predbežnú hodnotu materiálu. S touto informáciou sa vám bude určite ľahšie rozhodovať.

Dodávka aj do 24 hodín

Veľmi dobre zásobené sklady a perfektne fungujúca logistika vám zabezpečí rýchlu a bezchybnú dodávku tovaru na území celého Slovenska až priamo k vám domov.

AKO NA TO?

Ak ste sa rozhodli, že teraz je ten správny čas na rekonštrukciu alebo renováciu vašej kúpeľne, neváhajte a oslovte nás. Ako to bude prebiehať ďalej a čo od nás môžete očakávať.

  1. Kontaktujte najbližšie kúpeľňové štúdio, kde na Vás čaká tím odborníkov
  2. Po prvotnom rozhovore spracujeme všetky vaše požiadavky a dohodneme vám ONLINE stretnutie s jedným z našich kúpeľňových dizajnérov
  3. Kúpeľňový dizajnér vás bude kontaktovať s pripavenými otázkami na upresnenie a spoločne navrhnete a zrealizujete vašu novú kúpeľňu.

Pevne veríme, že vás aj táto dištančná forma oslovila a že ju využijete pri realizácii svojich kúpeľňových snov. Ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás prostredníctvom sociálnych sietí - Facebook a Instagram alebo mailom či telefonicky na ktorejkoľvek predajni.

Naše kúpeľňové štúdiá sú Vám k dispozícii ONLINE v pracovných dňoch od 10.00 do 17.00 h.

  • POPRAD     kupelnepp@aquaterm.sk | 0917 652 278
  • HUMENNÉ     kupelnehe@aquaterm.sk | 0905 895 848
  • TRENČÍN     kupelnetn@aquaterm.sk | 0907 603 595
  • NITRA     kupelnenr@aquaterm.sk | 0903 626 341

Mnoho inšpirácie nájdete aj na našom e-shope www.aquaterm.sk alebo siahnite po online verzii nášho katalógu Kúpeľne 2020/2021.

Aby bolo nakupovanie ešte dostupnejšie 

Navyše, teraz môže byť nakupovanie pre Vás ešte jednoduchšie. S výhodnou ponukou nákupu na splátky od AHOJ splátky máte svoju novú vysnívanú kúpeľňu na dosah. Opýtajte sa odborníkov v našich kúpeľňových štúdiách a užívajte si Vašu novú kúpeľňu už teraz.

Aquaterm_vizualizacia-obklad-LOFT – náhľad

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac