Súťaž #30rokovAquaterm

Vyhrať môžete každý týždeň darček v hodnote 100€. Stačí, ak navštívite niektoré z našich kúpeľňových štúdií, odfotíte sa a svoju fotku zverejnite na Instagrame. 

Súťaž #30rokovAquaterm

Keďže tento rok oslavujeme krásnych 30 rokov, pripravili sme si pre vás aj narodeninovú súťaž. Vyhrať môžete každý týždeň darček v hodnote 100€. Stačí, ak navštívite niektoré z našich kúpeľňových štúdií, odfotíte sa a svoju fotku zverejnite na Instagrame. 

Ako sa zapojiť

Navštívte naše kúpeľňové štúdiá Aquaterm, pozorne si prezrite naše vzorové kúpeľne a hľadajte zrkadlá, pri ktorých je nálepka našej súťaže “odfoť sa, zdieľaj a vyhraj”. To je to správne miesto na fotenie. Pri týchto zrkadlách nájdete aj veselé foto doplnky, ktoré môžete pri fotení použiť. Fotku zdieľajte na svojom Instagrame a v jej popise ju označte #30rokovaquaterm. Označte aj kúpeľňové štúdio, ktoré ste navštívili. A nezabudnite, že zdieľanie musí byť verejné. 

Súťaž o kúpeľňové doplnky Lotosan, Aquaterm kúpeľne, 30 rokov Aquaterm

Čo môžete vyhrať

Balíček kúpeľňových doplnkov od slovenskej značky LOTOSAN v hodnote 100€. V balíčku nájdete elegantné doplnky v prevedení chróm zo série ETEL:

> dávkovač tekutého mydla,
> držiak na pohár so skleneným pohárom,
> dvojitý vešiačik,
> držiak na WC papier.

Šance na výhru sú veľké, žrebujeme každý týždeň. Šikovné doplnky predsa nesmú chýbať v žiadnej kúpeľni. Dávkovač na mydlo, poháre či vešiaky vám pomôžu zorganizovať veci v kúpeľni a zachovať jej čistý a usporiadaný dizajn. 

Kúpeľňové doplnky Lotosan, Aquaterm kúpeľňa

Podmienky súťaže a žrebovanie

Súťaž trvá do 30.9.2021 a balíček kúpeľňových doplnkov LOTOSAN môžete vyhrať každý týždeň. Vždy v piatok vyžrebujeme zo súťažných fotografií jedného výhercu. Do žrebovania budú zaradené fotografie zverejnené v priebehu 1 týždňa (vždy od štvrtka do štvrtka) pred žrebovaním. Výhercu zverejníme na našom Instagrame aj Facebooku, tak nás nezabudnite sledovať.

Kompletné podmienky na stiahnutie >>

Tešíme sa na vaše fotky

Aj na vašu návštevu v našich kúpeľňových štúdiách v Poprade, Spišskej Belej, Trebišove, Humennom, Nitre, Trenčíne alebo Martine.

 Instagramová súťaž o kúpeľňové doplnky Lotosan, Aquaterm kúpeľne, 30 rokov Aquaterm

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac