Sprchový kút na mieru

Rýchla a osviežujúca sprcha vás prebudí a nabije energiou. Doprajte si ju v priestrannom a pohodlnom sprchovacom kúte. Vyžaduje si váš priestor netradičné riešenie? Prinášame vám novinku: možnosť vytvoriť si sprchový kút “na mieru”. 

Sprchový kút na mieru

Rýchla a osviežujúca sprcha vás prebudí a nabije energiou. Doprajte si ju v priestrannom a pohodlnom sprchovacom kúte. Výber je skutočne bohatý - od štvorcových či obdĺžnikových sprchových kútov cez štvrťkruhové až po asymetrické kúty, s vaničkou či bez nej alebo kúty typu walk-in. Niekedy si však priestor vyžaduje netradičné riešenie. A u nás ste na správnom mieste. Prinášame vám novinku: možnosť vytvoriť si sprchový kút “na mieru”. 

Sprchovy kut New Trendy, walk-in sprchový kút, čierny sprchový kút,Aquaterm kúpeľňa, Sprchový kút na mieru

Ideálny pre neobvyklý priestor

Šikmé steny, rôzne výklenky či stĺpy - aj to môžete využiť vo svoj prospech. Naši dizajnéri vám pomôžu navrhnúť sprchový kút, ktorý sa dokonale prispôsobí vašim priestorovým možnostiam. Rozmerom aj tvarom. My navrhneme a výrobca sprchových kútov New Trendy ho pre vás vyrobí. Ich “štandardná” ponuka sprchových kútov je bohatá a k jednotlivým sériám poskytuje New Trendy aj rôzne možnosti konfigurácie a prispôsobenia sprchových kútov. 

Sprchovy kut New Trendy, vzorové situácie na mieru, Aquaterm kúpeľňa, Sprchový kút na mieru

Sprchový kút šitý na mieru

Zvoľte si niektorý zo sprchových kútov New Trendy, ktorý vám padol do oka a modifikujte si ho podľa vlastných predstáv a potrieb. Upraviť si môžete rozmery sprchového kúta, jeho tvar, ale aj variant skla či farbu detailov. Vďaka tomu získate sprchový kút, ktorý bude pohodlný a dokonale zapadne do vašej kúpeľne. 

Sprchovy kut New Trendy, walk-in sprchový kút, čierny sprchový kút,Aquaterm kúpeľňa, Sprchový kút na mieru

Neštandardný tvar či rozmery nie sú žiadny problém. Svoj kút si však môžete prispôsobiť do najmenších detailov. Preferujete priehľadné sklo alebo skôr sklo s matným povrchom? Pri sprchových kútoch New Trendy si môžete vybrať až zo 6 variant skla. Sklo s vysokou priehľadnosťou OptiClear vynikne v minimalistických kúpeľniach. Efekt matného povrchu vám poskytne súkromie a dymová farba dodá pocit diskrétnosti a prepúšťa aj svetlo. Elegantná čierna farba skla je ideálna do kúpeľne v industriálnom štýle. Sklo Pixarena s atraktivnym vzorom je skvelou kombináciou vysokej priepustnosti svetla a ideálnou úrovňou súkromia. Zaujímavým prvkom vo vašej kúpeľni sa stane sklo so zrkadlovým efektom. 

Sprchovy kut New Trendy, rôzne varianty skla, Aquaterm kúpeľňa, Sprchový kút na mieru

Vybrať si môžete aj farbu detailov ako sú stenové profily, úchyty, závesy či vzpery. Zvoliť si môžete “chrómovú klasiku”, ale aj bielu, čiernu či zlatú farbu. Farebná ponuka sa však líši v závislosti od vybranej série sprchového kúta. 

Sprchovy kut New Trendy so zlatými detailmi, Aquaterm kúpeľňa, Sprchový kút na mieru

Netradičný sprchový kút, netradičná vanička

Aj vanička sa dokáže prispôsobiť vašim predstavám. Sprchové vaničky Nex a Mori sú vyrobené z liateho mramoru a oceníte najmä ich vynikajúce mechanické a chemické vlastnosti. Sú odolné, vysoko trvácne, majú dokonale rovné hrany a môžete ich prispôsobiť neštandardným tvarom. Stačí ich jednoducho zrezať a vytvoriť si sprchový kút s vaničkou presne podľa vlastných predstáv.

Sprchová vanička na mieru New Trendy, Aquaterm kúpeľňa, Sprchový kút na mieru

Nemusíte robiť kompromisy

Využite kreativitu a skúsenosti našich dizajnérov a vytvorte si sprchový kút, v ktorom sa spojí pohodlie a dizajn. Navštívte niektoré z našich kúpeľňových štúdií alebo nás kontaktujte online.

 

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac