Rozžiarte svoju kúpeľňu farbami

Máte radi aj odvážnejšie farebné kombinácie? My vám prinášame pár inšpirácii, ako si vytvoriť originálnu kúpeľňu, v ktorej sa bude cítiť dobre.

Rozžiarte svoju kúpeľňu farbami

Máte radi aj odvážnejšie farebné kombinácie? Farby do moderných interiérov jednoducho patria - či už v podobe jemných farebných detailov alebo výrazných prvkov, ktoré dominujú v celej miestnosti. Farby vyčaria úsmev, vytvoria pocit pohody a originálny dizajn. My vám prinášame pár inšpirácii, ako si vytvoriť originálnu kúpeľňu, v ktorej sa bude cítiť dobre a pohľad na ňu vás len tak ľahko neomrzí. 

Modré obklady Paradyz Freedom, Aquaterm kúpeľňa

Siahnite po príjemných farbách obkladov

Správna farebná kombinácia dodá kúpeľni veľmi zaujímavý šmrnc a nakopne vás energiu. Inšpirujte sa nespútanou prírodou a siahnite po sviežich zelených farbách. Navyše zelená pôsobí relaxačne, takže pre relax vo vani je ideálnou voľbou. Modrá v kúpeľni evokuje spojenie s vodou a v kombinácii s teplým svetlom v nás vyvolá príjemné a upokojujúce pocity. Obkladačky na nás môžu niekedy pôsobiť chladne. Tento pocit chladu však zmiernia zemité farebné odtiene. A báť sa nemusíte ani jemnej ružovej farby, ktorá vytvorí hravý a elegantný dizajn. 

Zelené obklady Paradyz Nightwish, Aquaterm kúpeľňa

Obklad Paradyz Fiori, Aquaterm kúpeľňa

Obklad Paradyz Fiori, Aquaterm kúpeľňa

Neutrálne farby obkladov a dlažieb doplní farebná sanita

Ak si zvolíte obklady a dlažieb neutrálnejších farieb, ale stále túžite doplniť svoju kúpeľňu farbami, zvoľte si farebné umývadlo či sprchovú vaničku. Máme pre vás aj dokonalý tip na výraznú a elegantnú farebnú kombináciu do vašej kúpeľne. Nábytok Scarlet skombinujte s doskou Lotostone vo farba, ktorá vám padne do oka a doplňte farebným umývadlom Charmat. 

Zelené umývadlo na dosku Lotosan Charmant, doska pod umývadlo Lotostone, Aquaterm kúpeľňa

Modré umývadlo na dosku Lotosan Charmant, doska pod umývadlo Lotostone, Aquaterm kúpeľňa

Umývadlo na dosku Lotosan Charmant, doska pod umývadlo Lotostone, Aquaterm kúpeľňa

Detaily, ktoré neprehliadnete

Aj výrazné batérie či kúpeľňové doplnky dotvoria dizajn vašej kúpeľne. Elegantná čierna či zlatá farba batérií a doplnkov podčiarkne atmosféru vašej kúpeľne.

Zlatá batéria Lotosan Victoria, Aquaterm kúpeľňa

Čierna batéria Lotosan Victoria, Aquaterm kúpeľňa

Kúpeľňové doplnky Bemeta, Aquaterm kúpeľňa

Túžite aj vy po krásnej farebnej kombinácii pre svoju kúpeľňu?

Ako na to vám poradia naši dizajnéri. Navštívte niektoré z našich štúdií v Poprade, Nitre, Trenčíne, Humennom, Trebišove, Spišskej Belej alebo v Martine alebo navštívte náš eshop.

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac