Blog

Rozlúčte sa s vodným kameňom

Rozlúčte sa s vodným kameňom

A privítajte zdravšiu vodu, spotrebiče s dlhšou životnosťou i ušetrené peniažky v rodinnom rozpočte. Novinka so slovenským patentom, systém IPS, je veľmi jednoduché a fantasticky efektívne riešenie.

Vodný kameň sa netvorí a minerály ostávajú

IPS (iónový polarizačný systém) funguje na fyzikálnej báze, a teda bráni vytváraniu vodného kameňa bez toho, aby voda prišla o zdraviu prospešné minerály. Vo finále tak máte mineralizovanú vodu a bez tvorby vodného kameňa. Takáto voda tiež vplýva aj na existujúci vodný kameň - začína mäknúť a je ľahko odstrániteľný.

IPS zariadenie pre ionizáciu vody - proti vodnému kameňu - novinka 2016 - AQUATERM

Čistotu od vodného kameňa oceníme nielen na pohľad na batériách či sprškách, ale aj pod povrchom. Nielen práčka, či umývačka vody, ale aj vykurovacie zariadenia a boilery “ocenia” vyčistenie. Poďakujú sa vám vyššou efektívnosťou a nižšími nákladmi.

Zdravšia voda v celej domácnosti

Ionizovaná voda má skvelé účinky nielen pre spotrebiče. Oblečenie vypraté v ionizovanej vode je hebkejšie, ľahšie, farby si zachovávajú sýtosť (a stačí používať menej pracích prostriedkov). Rovnakú vyššiu účinnosť vody oceníte aj pri rýchlejšom a ľahšom čistení a upratovaní.

Blahodárne vplyvy ionizovanej vody pocíti aj organizmus. Ionizovaná voda má totižto zásadité pH a preto prospieva telu zvnútra aj navonok (hebkejšia pleť, hladšie vlasy).

IPS zariadenie pre ionizáciu vody - proti vodnému kameňu - novinka 2016 - AQUATERM

Jednoduchá montáž

IPS zariadenie stačí namontovať pri vstupe do systému - za merač alebo čerpadlo. Jedným “šmahom” máte v celej domácnosti kvalitnejšiu vodu. Voda je po prechode zariadením IPS ionizovaná (udržiava si vlastnosti mäkkej vody) po dobu 24-72hod.

IPS Plus je určené pre rodinné domy a byty, tiež pre menšie prevádzky, reštaurácie, menšie penzióny, kaderníctva, predajne, záhradníctva… jednoducho všade, kde je svetlosť potrubia maximálne 25,4mm (1”), resp. menšia. IPS zariadenia sú dostupné aj pre väčšie objekty (bytové domy, hotely, reštaurácie, aquaparky). Prosím, kontaktujte nás a vypracujeme vám individálne riešenie.

Bezpečné, zdravotne nezávadné, patentované a vyskúšané

Na IPS zariadenia je záruka 5 rokov a skúšobná doba 6 mesiacov so zárukou vrátenia peňazí. IPS je certifikované a patentované zariadenie.

Rozlúčte sa s vodným kameňom a zabezpečte svojej rodine zdravšiu a kvalitnejšiu vodu s novinkou IPS - viac info na eshope aquaterm.sk >>

IPS zariadenie pre ionizáciu vody - proti vodnému kameňu - novinka 2016 - AQUATERM

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac