Blog

Príďte si po zľavy a kúpeľňové ceny na Humenský jarmok 2015!

Príďte si po zľavy a kúpeľňové ceny na Humenský jarmok 2015!

Tento rok od 6. do 8. augusta sa koná už 26. ročník obľúbeného Humenského jarmoku a aj Aquaterm si pre vás prichystal prekvapenia. Príďte sa pozrieť na novinky vo svete kúpeľní, vytiahnite si zľavu na novú kúpeľňu a hrajte o ďalšie ceny!

Kúpeľňové trendy a novinky

V stánku Aquaterm na vás čakajú kúpeľňové novinky a trendy. Pozrite si nové obklady a dlažby v nádherných vzoroch, farbách a štýloch. Doslova si môžete vyskúšať obľúbené a kvalitné kúpeľňové skrinky a nábytok, umývadlá, vane, sanitu a keramiku. Jednou z najhorúcejších noviniek bude wc+bidet Geberit AquaClean Sela.

Každý deň sme vám k dispozícii aj pre poradenstvo či tipy. Naši skúsení kúpeľňoví dizajnéri vám radi pomôžu s akoukoľvek otázkou ohľadom vašej novej kúpeľne.

Vytiahnite si zľavu na novú kúpeľnu

Nové obklady a dlažby Paradyz 2015 - Aquaterm.sk

Stačí natiahnuť ruku do vane plnej “mačiek so zľavou vo vreci” a vytiahnúť si zľavovú kartičku od 23% do 31%. Následne s predajcom vyplníte krátky dotazník a registrovaná zľavová karta na nákup v predajniach či na eshope Aquaterm.sk je vaša.

Zľava nie je časovo obmedzená, môžete ju využiť na jeden nákup v našich kúpeľňových štúdiách (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo na eshope. Zľava sa vzťahuje len na doporučné maloobchodné ceny, neplatí na akciový tovar.

Po využití zľavy vám ostane Vernostná karta Aquaterm so zľavou 15% aj na ďalšie nákupy.

Vyhrajte väčšie kúpeľňové zľavy!

Kúpeľne na Humenskom Jarmoku 2015 - Aquaterm.sk

Na Humenskom Jarmoku 2015 budeme žrebovať výhercov ďalších kúpeľňových cien. Do súťaže je automaticky zapojený každý, kto si vytiahne “mačku so zľavou vo vreci” a vyplní dotazník.

Príďte sa inšpirovať kúpeľňovými novinkami a trendami a vytiahnuť si zľavu na kúpeľňu!

Humenský Jarmok 2015

6. - 8. augusta 2015

Námestie slobody

Tešíme sa na Vás!

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac