Pozývame vás na na výstavu Nábytok a Bývanie do Nitry

10. - 15. marca 2015 sa v Agrokomplexe Nitra koná výstava venovaná bývaniu a aj tento rok sa s vami radi stretneme v stánku Aquaterm (pavilón G10). Inšpirujte sa novými kúpeľňovými trendami, obkladmi, dlažbami, nábytkom, keramikou a vytiahnite si zľavu na novú kúpeľňu!

Pozývame vás na na výstavu Nábytok a Bývanie do Nitry

10. - 15. marca 2015 sa v Agrokomplexe Nitra koná výstava venovaná bývaniu a aj tento rok sa s vami radi stretneme v stánku Aquaterm (pavilón G10). Inšpirujte sa novými kúpeľňovými trendami, obkladmi, dlažbami, nábytkom, keramikou a vytiahnite si zľavu na novú kúpeľňu!

Slovenské batérie - nové obklady a dlažby - vytiahnite si zľavu na kúpeľňu

Slovenská novinka LOTOSAN

 LOTOSAN - novinka - umývadlové a sprchové batérie od Aquatermu

S veľkou radosťou na výstave Nábytok a bývanie prvýkrát predstavíme aj našu vlastnú novinku - kúpeľňovú značku LOTOSAN. Predstavíme vám úplne novú exkluzívnu kolekciu umývadlových a sprchových batérií. Nadčasový vzhľad, kvalita a dôraz na pohodlie pri užívaní - príďte sa pozrieť na nové batérie!

Nové obklady a dlažby 2015

Kúpeľňové novinky a trendy 2015 - Nábytok a bývanie 2015, Nitra - Aquaterm

Nové farebné odtiene, elegantné či hravé dekoratívne vzory a ďalšie novinky 2015 medzi obkladmi a dlažbami. Príďte sa inšpirovať, popozerať a doslova sa dotknúť novej kúpeľňovej elegancie.

Príďte si vytiahnuť zľavu na novú kúpeľňu!

Kúpeľňové novinky a trendy 2015 - Nábytok a bývanie 2015, Nitra - Aquaterm

Na výstave vás čaká populárna “kúpeľňová mačka vo vreci”. Stačí ponoriť ruku do vane s vrecúškami, jedno si vytiahnúť a v ňom nájdete zľavu od 23% do 33%. Po vyplnení krátkeho dotazníka s predajcom je zľava vaša. Zľavu môžete využiť na prvý nákup v predajniach či eshope Aquaterm, bez časového obmedzenia a vzťahuje sa len na doporučné maloobchodné ceny, neplatí na akciový tovar.

Po prvom nákupe vám ostáva vernostná zľava 15%. 

Rady, tipy a riešenia od našich skúsených predajcov

Počas celej výstavy sa s vami veľmi radi porozprávame a poradíme vám. Využite viac ako 20 rokov profesionálnych skúseností. Tešíme sa na vás už o pár dní na výstave Nábytok a bývanie v Nitre (10. - 15.3. 2015) - pavilón G10.

Kúpeľňové novinky a trendy 2015 - Nábytok a bývanie 2015, Nitra - Aquaterm

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac