Novinka - Vaňa, ktorá má zvuk!

Predstavte si, že si po náročnom pracovnom dni napustíte hýčkavý kúpeľ, ponoríte sa do uvoľňujúcej vody a oddychujte pri obľúbenej hudbe, dobrej komédii či relaxačnej audio knihe. Priamo vo vani si užívate zmyslový zážitok.

Hudba budúcnosti? Nie, hudba kúpeľňovej prítomnosti a veľká novinka na Slovensku!

Novinka - Vaňa, ktorá má zvuk!

Predstavte si, že si po náročnom pracovnom dni napustíte hýčkavý kúpeľ, ponoríte sa do uvoľňujúcej vody a oddychujte pri obľúbenej hudbe, dobrej komédii či relaxačnej audio knihe. Priamo vo vani si užívate zmyslový zážitok.

Hudba budúcnosti? Nie, hudba kúpeľňovej prítomnosti a veľká novinka na Slovensku!

Novinka - Hudobná vlna pre dokonalé pôžitky

Kaldewei Sound Wave - Novinka

S obrovským nadšením vám predstavujeme úžasnú novinku - vaňovú technológiu Sound Wave (hudobná vlna v preklade) od inovatívneho výrobcu Kaldewei, ktorá doslova prináša nový rozmer do kúpeľne. Vychutnajte si hýčkavý kúpeľ spojený s hudbou, rádiom, filmom či audio knihou v úžasnej kvalite, ktorú precítia všetky zmysly.

Stačí Bluetooth pripojenie a mobil či tablet

Jednoduchá aktivácia Sound Wave systému cez Bluetooth, ktorý nájdete na drvivej väčšine mobilov, tabletov či notebookov. Po prvej rýchlej aktivácii sa Sound Wave vie pripojiť automaticky a to dokonca až na 8 zariadení. Takže žiaden problém, ak si tento dokonalý oddych vo vani pre všetky zmysly chcú užiť aj ostatní členovia domácnosti. 

Výhody Kaldewei Sound Wave

Po odpojení zariadenia sa Sound Wave prepne do Stand-by módu. Celý systém Sound Wave, vrátane Bluetooth prijímača, je bezpečne a esteticky ukrytý pod vaňou.

Viac informácií o novinke Sound Wave od Kaldewei vám radi poskytneme v jednej z predajní (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo online na eshope aquaterm.sk. V predajni v Nitre si môžete Sound wave novinku dokonca aj vyskúšať. V ostatných predajniach Sound wave na vyskúšanie už čoskoro.

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac