Lotostone dosky - prečo si ich zamilujete?

Slovenská značka kúpeľní Lotosan ponúka krásne a dizajnové produkty. V ich bohatom sortimente nájdeme aj dosky pod umývadlo a na stenu vyrobené zo špeciálneho materiálu Lotostone. Je super odolný, krásny a jeho čistenie je hračka.

Lotostone dosky - prečo si ich zamilujete?

Slovenská značka kúpeľní Lotosan ponúka krásne a dizajnové produkty. V ich bohatom sortimente nájdeme aj dosky pod umývadlo a na stenu vyrobené zo špeciálneho materiálu Lotostone. Je super odolný, krásny a jeho čistenie je hračka. 

Dosky pod umyvadlo Lotostone, duna matná, Aquaterm kúpeľňa

Prečo si Lotostone dosky zamilujete?

Jednoducho pre ich skvelé vlastnosti a čaro. Hlavnú zložku materiálu Lotostone tvorí prírodný kameň. Rovnako ako on, sú aj Lotostone produkty vysoko odolné - voči nárazom, úderom či poškrabaniu a budú vám spoľahlivo slúžiť dlhé roky. Odolajú aj vysokému tlaku a parnému prostrediu kúpeľne. Aj čistenie Lotostone dosiek bude hračka. Stačí použiť jemnú handričku, ktorá nepoškodí povrch dosky a čistiaci prostriedok s neutrálnym pH. Sú ideálne do vášho domova, ale zvládnu aj namáhavejšie verejné priestory ako sú hotely či nákupné centrá.

Dosky pod umyvadlo Lotostone, čierny mramor, Aquaterm kúpeľňa

Jedinečný dizajn

Vďaka prírodnému materiálu sa budete v kúpeľni cítiť naozaj dobre. Navyše, Lotostone dosky dodajú vašej kúpeľni zaujímavý šmrnc. Ak túžite vniesť do kúpeľne dávku noblesy a elegancie, siahnite po doskách s jemnou textúrou mramoru v čiernej alebo bielej farbe. A ak máte radi odvážny dizajn a farby, vybrať si môžete až zo 7 farebných prevedení dosiek Lotostone. V kombinácii s farebným umývadlom Lotosan Charmant vytvoria originálny dizajn vašej kúpeľne. 

Dosky pod umyvadlo Lotostone, ocean matná, Aquaterm kúpeľňa

Dosky pod umývadlo Lotostone sú dostupné s dĺžkou až do 160 cm, vďaka čomu môžete získať okolo umývadlo množstvo priestoru. A vybrať si môžete aj dosku s praktickou konzolou na uterák.

Dosky pod umyvadlo Lotostone, smaragd matná, Aquaterm kúpeľňa

Čo je to Lotostone?

Hlavnú zložku tohto špeciálneho materiálu tvorí prírodný kameň. LOTOSTONE je kombináciou 96 - 97% prírodného mramoru s prímesou 3 - 4% prírodných živíc.

Prírodný kameň sa ťaží vo vybraných lomoch, kde sa formoval dlhým prirodzeným procesom. Vďaka tomu nabral jedinečné odtiene a unikátnu žilnatú textúru. Vyťažený kameň sa lisuje pod vysokým tlakom a teplotou a následne sa rezaním a brúsením vytvárajú kompaktné mramorové bloky.

Dosky pod umyvadlo Lotostone, Aquaterm kúpeľňa

Zapáčili sa vám dosky Lotostone?

Neváhajte nás kontaktovať a my pre vás vytvoríme kúpeľňu podľa vašich predstáv. Navštívte niektoré z našich štúdií v Poprade, Nitre, Trenčíne, Humennom, Trebišove, Spišskej Belej alebo v Martine alebo navštívte náš eshop.

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac