Kvalita, dizajn a praktická hodnota za skvelé ceny - kúpeľňová séria Rekord (č.2)

Elegantný dizajn, dôraz na praktickú hodnotu, životnosť a skvelá cena za kvalitu, to je komplexná séria Rekord. V druhom článku vám predstavíme kúpeľňový nábytok, sprchovacie kúty a vane. Na konci inšpiratívna galéria.

Kvalita, dizajn a praktická hodnota za skvelé ceny - kúpeľňová séria Rekord (č.2)

Elegantný dizajn, dôraz na praktickú hodnotu, životnosť a skvelá cena za kvalitu, to je komplexná séria Rekord. V druhom článku vám predstavíme kúpeľňový nábytok, sprchovacie kúty a vane. Na konci inšpiratívna galéria.

Prečítajte si tiež prvú časť predstavenia série Rekord - umývadlá a záchody tu >>

Moderný a priestranný kúpeľňový nábytok

Kúpeľňové skrinky - séria Rekord - Aquaterm.sk

Kvalitný a zároveň štýlovo elegantný dizajn nábytku Rekord “nájde” bohatý priestor aj v malých kúpeľniach, poteší aj ľavákov a tešiť bude dlhé roky. Kvalita značky KOLO v dizajne a životnosti sa odráža aj pri kúpeľňových skrinkách. K umývadlám zo série Rekord si môžete vybrať zo skriniek pod umývadlo. V závesnom prevedení (montáž na stenu, bez dotyku s podlahou) alebo s nožičkami, skrinky Rekord sú navrhnuté s mechanizmom tichého dovierania pre dlhšiu životnosť a elegatným systémom otvárania formou integrovaného úchytu, z ľavej alebo z pravej strany, podľa vášho výberu.

Kúpeľňové skrinky - séria Rekord - Aquaterm.sk

Rovnakú kvalitu a výhody nájdete aj pri bočných skrinkách Rekord. Nízke skrinky s výškou 70cm alebo vysoké skrinky (výška 160cm) poskytujú bohatý úložný priestor. Pri vysokých skrinkách je možné do spodného dielu nainštalovať aj kôš na prádlo. Kúpeľňový nábytok Rekord je dostupný v 2 farebných prevedeniach - biela / biela alebo wenge / lesklá biela.

Kompletný prehľad kúpeľňového nábytku zo série Rekord tu >>

Pohodlnný kúpeľ či sprcha

V sérii Rekord sú v ponuke tiež sprchové kúty a vane s rovnakým prednosťami ako ostatné produkty. Sprchové kúty v dvoch typoch - štvrťkruhový alebo štvorcový, sú dostupné v pohodlnných rozmeroch 80cm alebo 90cm s bezpečnostným sklom a posuvnými dverami. Chrómové úchyty, strieborné profily a možnosť jednoduchého odklopenia spodnej časti dvier oceníte pri každodennom používaní aj z dlhodobého hľadiska.

Pravouhlá vaňa - séria Rekord - Aquaterm.sk

Vane zo série Rekord sú v pravouhlom praktickom dizajne v rozmeroch vhodných aj pre menšie kúpeľne - dĺžky od 140cm až po 170 cm. Vyhotovené z patentovaného moderného a super odolného akrylátu Lucite®, vane Rekord poskytujú zážitok z kúpeľa - akrylátový povrch vane nechladí, je príjemný a teplý na dotyk. Je pevný a má dlhú životnosť, neuveriteľne jednoducho odoláva každodennému používaniu a v prípade poškodenia je možné ho opraviť.

Sprchovacie kúty zo série Rekord tu >>

Vane zo série Rekord tu >>

Séria Rekord je výnimočná kvalita za skvelé ceny.

Skutočne nadčasový dizajn a overená kvalita značky KOLO sa v sérii Rekord spája s jednoduchou eleganciou a praktickou hodnotou. Komplexný sortiment série je ideálny pre vybavenie kompletnej kúpeľne v jednom štýle a dokonca za skvelé ceny.

Pre viac inšpirácie a poradenstva navštívte naše kúpeľňové štúdia (Poprad, Spišská Belá, Nitra, Trebišov, Humenné) alebo eshop.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac