Krásnych 30 rokov s vami

Naša rodinná firma má už krásnych 30 rokov. Počas nich sme vyrástli a sme na našu firmu a jej zamestnancov hrdí. Začínali sme v roku 1991 v garáži rodinného domu v Spišskej Belej a dnes máme viac ako 85 zamestnancov, 7 predajní a ponúkame kompletný sortiment do každej kúpeľne a interiéru.

Krásnych 30 rokov s vami

Naša rodinná firma má už krásnych 30 rokov. Počas nich sme vyrástli a sme na našu firmu a jej zamestnancov hrdí. Začínali sme v roku 1991 v garáži nášho rodinného domu v Spišskej Belej. Náš sortiment zo začiatku tvorila zdravotná keramika a vodoinštalačný materiál. Postupne sme sa však rozrastali a dnes máme viac ako 85 zamestnancov, 7 predajní a ponúkame kompletný sortiment do každej kúpeľne a interiéru.

Ako sme rástli

Všetko sa začalo v garáži rodinného domu v Spišskej Belej, kde manželia Róbert a Eva začali podnikať. Už o 3 roky neskôr garáž nestačila a prišiel čas prvú predajňu Aquaterm presťahovať. Novým domovom sa jej stalo centrum Spišskej Belej a tam funguje dodnes, v modernej a vylepšenej podobe. 

Začiatky Aquatermu, 1991, Spišská Belá
Prvá predajňa Aquaterm, Spišská Belá
Prvá reklama, Aquaterm, Spišská Belá
Prvá reklama Aquaterm, Spišská Belá

Kúpeľňové štúdio Aquaterm, Spišská BeláAquaterm, Spišská Belá 

Sortiment sa rozširoval a počet zákazníkov rástol a tak prišlo rozhodnutie otvoriť kúpeľňové štúdio v Poprade. Na svojom “rodnom” mieste - na Partizánskej ulici - funguje naše kúpeľňové štúdio aj dnes, no s postupom času sa menilo, rekonštruovalo a modernizovalo. 

Otvorenie kúpeľňového štúdia Aquaterm, Poprad, Partizánska, 1996
Otvorenie kúpeľňového štúdia Poprad, Partizánska

Kúpeľňové štúdio Aquaterm, Poprad, Partizánska, 1996-2021
Kúpeľňové štúdio Poprad, Partizánska

Rok 2000 priniesol ďalšiu obrovskú zmenu. Vybudovali sme centrálu Aquaterm a prvé sklady v Poprade na Donskej ulici. Stavba to bola náročná a dokonca nám pri nej pomáhali aj naši dlhoroční zamestnanci, ktorí sú s nami stále. Vzniklo naše malé veľké logistické centrum, ktoré si za roky prešlo rôznymi stavebnými úpravami a vylepšeniami. 

Výstavba, Aquaterm, Poprad, Donská
Výstavba Aquaterm, Poprad - Donská

Rekonštrukcia skladov, Aquaterm, Poprad, Donská
Modernizácia skladov Aquaterm Poprad-Donská, 2019

Centrála a sklady, Aquaterm, Poprad, Donská, 2021
Sklady a inštalatérske centrum Aquaterm, Poprad, 2021

Administratívna budova, Aquaterm, Poprad, Donská, 2000-2021
Aquaterm - centrála na Donskej ulici v Poprade v priebehu 30 rokov

A rástli sme ďalej, sklady sa rozširovali, autá pribúdali. Takto vyzeralo naše prvé nákladné  :)

Prvé nákladné auto Aquaterm

Naša snaha a práca nám umožnili otvoriť kúpeľňové štúdiá Aquaterm aj v ďalších mestách. V roku 2011 sme slávnostne prestrihli stuhu v Nitre, v roku 2013 v Humennom a 2015 v Trebišove. A aj dnes sú plné inšpiratívnych, moderných kúpeľní, noviniek a usmievavých, šikovných kolegov.

Kúpeľňové štúdio Aquaterm, Nitra, 2021
Kúpeľňové štúdio Aquaterm, Nitra

Kúpeľňové štúdio Aquaterm, Humenné, kedysi a dnes
Prvá budova Aquaterm v Humennom, 2013 a kúpeľňové štúdio Aquaterm, Humenné dnes

Kúpeľňové štúdio Aquaterm, Trebišov, 2021
Kúpeľňové štúdio Aquaterm, Trebišov

Minulý rok bol pre všetkých náročný. Skôr ako však pandémia stihla zatvoriť naše kúpeľňové štúdiá, nám sa podarilo otvoriť nové štúdio v Trenčíne. A už v júli sa naša rodina Aquaterm rozrastie aj o Martin. 

Kúpeľňové štúdio Aquaterm, Trenčín, 2021
Kúpeľňové štúdio Aquaterm, Trenčín

Kúpeľne overené generáciou

Za 30 rokov navrhli naši šikovní dizajnéri množstvo krásnych kúpeľní, ktoré sme k vám s radosťou dodali. Získali sme množstvo skúsenosti, neustále zlepšujeme naše služby a prinášame vám novinky zo sveta kúpeľní. Naše dlhoročné skúsenosti sa odrážajú v kúpeľniach, ktoré sú overené generáciou spokojných zákazníkov. 

30 rokov Aquaterm, Kúpeľne overené generáciou

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac