Koncept FORMY aj pre vašu kúpeľňu

Štipka asymetrie, ktorá vnesie do vašej kúpeľne úplne novú dynamiku. Aj takto môžeme opísať vane, umývadlá na dosku, dosky pod umývadlá a kúpeľňový nábytok z konceptu FORMY od firmy Ravak. Tento koncept prináša nielen nový estetický rozmer, ale aj množstvo praktických výhod. 

Koncept FORMY aj pre vašu kúpeľňu

Štipka asymetrie, ktorá vnesie do vašej kúpeľne úplne novú dynamiku. Aj takto môžeme opísať vane, umývadlá na dosku, dosky pod umývadlá a kúpeľňový nábytok z konceptu FORMY od firmy Ravak. Autor tohto konceptu - Kryštof Nosál sa pri jeho návrhu rozhodol narušiť obvyklú symetriu, ktorú očakávame najmä v prípade vaní a umývadiel, a tak vznikol zaujímavý a dizajnovo čistý set ideálne do každej kúpeľne. Koncept FORMY prináša nielen nový estetický rozmer, ale aj množstvo praktických výhod. 

Trochu neobvyklé vane v 2 variantoch

Koncept FORMY prináša 2 varianty obdĺžnikovej vane okorenené jemnou asymetriou. V prvom prípade majú vane FORMY jeden okraj širší než druhý. Vďaka tomu má vaňa minimalistický a pritom nevšedný dizajn. Širší okraj prináša aj množstvo praktických výhod, či už v podobe viac miesta pre batériu alebo v podobe odkladacieho priestoru. 

V druhom prípade získala klasická obdĺžniková vaňa nový tvar vďaka ľahkému prehnutiu vnútornej línie na jednej strane. Vaňa tak do kúpeľne vnáša príjemnú atmosféru i väčší pôžitok z kúpania. 

Ravak Formy, vane, umývadlá na dosku, kúpeľňový nábytok, Aquaterm kúpeľne

Veľkou výhodou je možnosť dotvoriť vane z konceptu FORMY tak, aby ladili s celou kúpeľňou. Pomocou korpusu z umelého kameňa či dreva alebo obložením keramikou vane FORMY dokonale zapadnú do vašej kúpeľne. 

Umývadlá na dosku s pôvabom

Umývadlá FORMY ponúkajú maximálny priestor pre ruky a vďaka umiestneniu na dosku i dostatok priestoru okolo umývadla. Vhodné sú aj ku kombinácii so skrinkami pod umývadlo Formy. Umývadlá svojim tvarom dokonale ladia s vaňami z rovnakého konceptu. 

Ravak Formy, vane, umývadlá na dosku, kúpeľňový nábytok, Aquaterm kúpeľne

Koncept FORMY ponúka 2 rozdielne tvary umývadiel. Hranatý dizajn pre minimalistickú kúpeľňu alebo umývadlo s jedným zaobleným lemom pre dynamickejšiu atmosféru. Bohatý priestor, ktorý ponúkajú umývadla FORMY je v kontraste s pocitovou ľahkosťou, ktorú v nás umývadlá vzbudzujú.  

Ravak Formy, vane, umývadlá na dosku, kúpeľňový nábytok, Aquaterm kúpeľne

Doska pod umývadlo či skrinka - výber je len na vás

Súčasťou uceleného konceptu FORMY sú aj dosky pod umývadlá a kúpeľňový nábytok. Doska pod umývadlo príjemne rozšíri odkladací priestor okolo umývadla a navyše dodá kúpeľni nový šmrnc. Dosky v koncepte FORMY sú dostupné v 3 rôznych farebných vyhotoveniach -  biela lesk, dub alebo orech, a v 2 rozdielnych tvaroch. Doska v tvare “I” je univerzálnym a elegantným riešením. Dizajnovo výraznejšie pôsobí doska v tvare “L”. Všetky varianty sú povrchovo dokonale upravené tak, aby obstáli aj vo vlhkom prostredí.

Ravak Formy, vane, umývadlá na dosku, kúpeľňový nábytok, Aquaterm kúpeľne

Kúpeľňový nábytok FORMY je ideálnym spojením umývadla do doske s úložným priestorom ukrytým v zásuvkách. Jeho základom je doska pod umývadlo, pod ktorú autor konceptu umiestnil 2 zásuvky. Nie však pod sebou, tak ako sme na to zvyknutí pri kúpeľňových skrinkách. Zásuvky umiestnil horizontálne vedľa seba, vďaka čomu vznikol nový, zaujímavý tvar kúpeľňového nábytku s veľkým úložným priestorom v zásuvkách rovnako ako na vrchu skrinky okolo umývadla.

Ravak Formy, vane, umývadlá na dosku, kúpeľňový nábytok, Aquaterm kúpeľne

Ponuku kúpeľňového nábytku dotvára aj vysoká bočná skrinka či zrkadlo s poličkou. Nábytok FORMY je vyrobený z kvalitného kompozitného materiálu, ktorého povrch odpudzuje nečistoty a ľahko sa udržiava čistý.

Máte aj vy záujem o zaujímavé a praktické riešenie pre svoju kúpeľňu?

Radi vám poradíme a pomôžeme vytvoriť kúpeľňu podľa vašich predstáv. Kontaktuje niektoré z našich štúdií v Poprade, Nitre, Trenčíne, Humennom, Trebišove, Spišskej Belej alebo navštívte náš eshop.

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac