Inšpirácie a zľavy | Výstava Nábytok a Bývanie 2020

POZOR - termín výstavy 10. - 15.3. 2020 zrušený. | Nová dekáda - nová kúpeľňa! Navštívte náš stánok v pavilóne G10 a načerpajte inšpiráciu - trendy, inovácie, dizajnové riešenia pre malé aj veľké kúpeľne a samozrejme, aj zľavy :) Aj tento rok si môžete “vyžrebovať” zľavu na vašu novú kúpeľňu.

Inšpirácie a zľavy | Výstava Nábytok a Bývanie 2020

POZOR - termín výstavy 10. - 15.3. 2020 zrušený. | Nová dekáda - nová kúpeľňa! Navštívte náš stánok v pavilóne G10 a načerpajte inšpiráciu - trendy, inovácie, dizajnové riešenia pre malé aj veľké kúpeľne a samozrejme, aj zľavy :) Aj tento rok si môžete “vyžrebovať” zľavu na vašu novú kúpeľňu.

Dizajn a kvalita

Ideálna kúpeľňa je krásna na dlhé roky. Presne takýmto heslom sa riadi aj nami odporúčaný kúpeľňový výber na výstave :) Obzrite sa v LED zrkadle, ktoré sa vie zahriať a nezahmliť. Vyskúšajte si elegantné zásuvky v kúpeľňových skrinkách s kvalitným kovaním pre spokojnosť na dlhé roky. 

Inšpirácie, zľavy a poradenstvo - Kúpeľne AQUATERM | Výstava Nábytok a bývanie 2020

Vyberte si svojich favoritov medzi kúpeľňovými skrinkami, poličkami, komodami, vysokými skrinkami… a aj šikovnými doplnkami (držiak na fén alebo na žehličku na vlasy?), kvalitnými a štýlovými batériami… V AQUATERMe vás prevedenie skutočne dizajnovými a kvalitnými kúpeľňami, aby ste si vedeli vybrať tú svoju. Neváhajte sa nás opýtať na čokoľvek priamo na stánku :)

Vytiahnite si zľavu na novú kúpeľňu!

Aj tento rok prinášame do Nitry obľúbenú “kúpeľňovú mačku vo vreci”. Vo vani čakajú zľavové poukazy na vašu šťastnú ruku. Vytiahnuť si môžete zľavy od 10% - 15%. Po vyplnení krátkeho dotazníka s predajcom je zľava vaša. Zľavu môžete využiť na jeden nákup v kúpeľňových štúdiách Aquaterm. 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Výstava Nábytok a bývanie 2020, výstavisko Agrokomplex Nitra

10. - 15. marca 2016

Stánok AQUATERM - pavilón G10

 Inšpirácie, zľavy a poradenstvo - Kúpeľne AQUATERM | Výstava Nábytok a bývanie 2020

Podmienky - Zľavový poukaz | Výstava Nábytok a Bývanie

  • Po vyplnení dotazníka s predajcom AQUATERM priamo na výstave, si zákazník môže vyžrebovať svoj zľavový poukaz.
  • Zľavový poukaz je očíslovaný, platný do 31.12.2020 a je možné ho využiť v kúpeľňových štúdiách Róbert Mačák AQUATERM, s.r.o.
  • Zľava sa vzťahuje na doporučené maloobchodné ceny, nevzťahuje sa na akciový alebo už zľavnený tovar a nie je možné ju kombinovať s inými zľavami.
  • Zľava sa vzťahuje na produkty týchto značiek: Alcaplast, Bemeta, Century, Duravit, Emco, Flaviker, Geberit, Hansgrohe, Jika (okrem kategórie Special), Kaldewei, Keramag, Keramag Design, Kludi, Kolo, Kwadro, Laufen, Love Tiles, Mapei, Margres, Mirage, Monocibec, My Way, Naxos, Paradyz, Ravak, Roca, Roltechnik, Smedbo, Tres.

 

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac