Inšpirácie pre vašu kúpeľnu - 3D návrhy na mieru - September 2015

Načerpajte inšpiratívne nápady pre svoju novú kúpeľňu. Prinášame vám ďalší výber 3D návrhov kúpeľní na mieru. Nadýchajte sa farieb a riešení pre kúpeľne v bytoch, domoch, podkroví aj pre atypické miestnosti, vrátane rozprávkovej retro kúpeľne. Ktorá sa vám páči najviac?

Inšpirácie pre vašu kúpeľnu - 3D návrhy na mieru - September 2015

Načerpajte inšpiratívne nápady pre svoju novú kúpeľňu. Prinášame vám ďalší výber 3D návrhov kúpeľní na mieru. Nadýchajte sa farieb a riešení pre kúpeľne v bytoch, domoch, podkroví aj pre atypické miestnosti, vrátane rozprávkovej retro kúpeľne. Ktorá sa vám páči najviac?

Zaujal vás niektorý návrh a chceli by ste kúpeľňu v podobnom štýle či s rovnakými prvkami? Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo nás kontaktujte online cez eshop. Radi pomôžeme, poradíme s výberom a pripravíme Vám profesionálny 3D návrh z našej skutočne bohatej ponuky skladom.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac