8 malých závesných skriniek pod umývadlo do 50cm

Po každom použití toalety sa netreba dobíjať do kúpeľne. Jednoduchým riešením pre oddelené záchody či hosťovské toalety sú malé a šikovné skrinky pod umývadlo. Pozrite si náš výber 8 šikovných závesných skriniek pod umývadlo s veľkosťou menej ako 50cm! Mini skrinky, výhodné sety aj dizajnové kúsky so šikovnými nápadmi.

8 malých závesných skriniek pod umývadlo do 50cm

Po každom použití toalety sa netreba dobíjať do kúpeľne. Jednoduchým riešením pre oddelené záchody či hosťovské toalety sú malé a šikovné skrinky pod umývadlo. Pozrite si náš výber 8 šikovných závesných skriniek pod umývadlo s veľkosťou menej ako 50cm! Mini skrinky, výhodné sety aj dizajnové kúsky so šikovnými nápadmi.

Rekord | KOLO skrinka pod umývadielko - Aquaterm

Rekord | KOLO skrinka pod hranaté umývadlo 31cm

Aj do skutočne malej miestnosti

Ideálna do skutočne úzkeho priestoru, skrinka Rekord má šírku len 31cm. Maličká, ale šikovná a kvalitná. Vďaka materiálu odolnému voči vlhkosti, vode skrinka dlho vydrží. Lakovaný povrch je odolný voči UV žiareniu, vďaka čomu si skrinka dlho udrží farbu a teda i vzhľad “ako nová”. Mechanizmus tichého dovierania a doživotná záruka na kovania potešia aj pri častom používaní. Stačí si vybrať, biela alebo biela v kombinácii s tmavým drevom?

Viac o skrinke pod hranaté umývadlo Rekord | KOLO 31cm tu >>

Rovnaké výhody, vlastnosti a krásny elegatný vzhľad má aj skrinka pod oblé umývadlo. Tá je navrhnutá na jemne väčšiu šírku - 36cm.

Viac o skrinke pod oblé umývadlo Rekord | KOLO 36cm tu >>

Petit | JIKA skrinka s umývadielkom - Aquaterm

Petit | JIKA skrinka s umývadielkom 40cm

Čo je malé, to je krásne 

Pri umývadielkovej zostave Petit to platí dvojnásobne. Krásna a šikovná, priam stvorená do wc miestností. Pánty otestované na 20 000 cyklov a záruka 2 roky na nábytok nabaľujú výhody setu skrinka+umývadielko Petit. Na výber sú až 4 farebné varianty - biela, sivá, tmavý dub a čerešňa.

Viac o zostave skrinka s umývadielkom Petit | JIKA 40cm tu >>

Traffic | KOLO skrinka pod umývadlo - Aquaterm

Traffic | KOLO skrinka pod umývadlo 43,4cm

Moderný mestský dizajn aj do menších mestkých kúpeľní

Séria Traffic je celá ako stvorená pre tých, čo milujú moderný život, energiu a mestský dizajn. Nábytok a keramika sú navrhnuté tak, aby aj v malých mestských kúpeľniach dokázali vyčarovať priestor a pohodu. Aj malá skrinka pod umývadlo Traffic nesie tieto vlastnosti. Kvalita výrobcu KOLO k tomu pribaľuje tiež odolnosť voči vlhkosti, UV žiareniu, mechanizmus tichého dovierania, doživotnú záruku na kovania pre krásu a praktickosť aj v malých miestnostiach. Skrinky pod umývadlo Traffic sú dostupné v 4 moderných farebných prevedeniach - biela, lesklá sivá, sivý dub a bielený jaseň.

Viac info o skrinke pod umývadlo Traffic | KOLO 43,4cm tu >>

Tigo | JIKA skrinka pod umývadlo s vyklápacími dvierkami - Aquaterm

Tigo | JIKA skrinka s umývadielkom, s výklopnými dvierkami 45 cm

Šikovné riešenie do malých i úzkych kúpeľní

Krásne oválne umývadielko, šikovná skrinka s výklopmnými dvierkami a plechovým organizérom, zostava Tigo poteší aj viacerými farebnými prevedeniami. Energiou žiariaca jarná zelená, biela, tmavý vzor dreva / mokka, krémová alebo kombinácia krémová / biela. Skrinky sú vysoko vodeodolné aj na hranách a jednoducho sa otvárajú aj vďaka rafinovane umiestneným kovovým úchytkám.

Viac info o skrinke pod umývadlo Tigo | JIKA 45 cm tu >>

Renova Nr. 1 Comprimo New | KERAMAG skrinka pod umývadlo s držiakom na uterák 44,8cm

Dokonalý dizajn a pohodlie

Ak hľadáte skrinku, ktorá vyrieši viacero problémov naraz, Renova Nr. 1 Comprimo New je tu práve pre vás. Dlhší názov série v sebe skrýva aj účel - malé miestnosti nemusia trpieť a dizajnéri Keramag mysleli aj na detaily, vďaka ktorým je každý deň v kúpeľni krajší.

Špeciálne prevedenie skrinky pod umývadlo má v sebe aj esteticky “schovaný” integrovaný chrómový držiak na uterák. Vždy po ruke a predsa nie na očiach. Nielen vďaka šikovným nápadom je skrinka skvelá. Pridajte si k tomu odolnosť voči vode, UV žiareniu, tiché dovieranie dvierok a doživotnú záruku na kovania - aj vďaka nim vás bude skrinka tešiť dlhé roky v bielom alebo sivom prevedení

Viac info o skrinke pod umývadlo Renova Nr. 1 Comprimo New | KERAMAG s integrovaným držiakom na uterák tu >>

Renova Nr. 1 Comprimo | KERAMAG skrinka pod umývadielko s integrovaným vešiakom a rohová skrinka - Aquaterm

Renova Nr. Comprimo | KERAMAG New Rohová skrinka pod umývadlo 30 x 30cm, 48 x 48cm

Aj v kúte môžeme mať dizajnové umývadielko

Do kúta netreba chodiť plakať, či kľačať, dajú sa v ňom aj ruky umývať :) Dizajnová séria Renova Nr. 1 Comprimo New má tiež šikovný model aj pre využitie kútov miestnosti. Závesná skrinka pod rohové umývadlo má tie isté materiálové a technické výhody ako vyššie spomínaná skrinka (odolnosť voči vode, UV žiareniu, mechanizmus tichého dovierania, doživotná záruka na kovania). Otvárať sa dajú oba dvierka a malé umývadielko vyčaruje dokonca priestor aj na mydielko. Rohová skrinka pod umývadlo je dostupná v bielom alebo sivom prevedení a vo veľkostiach 30x30cm a tiež 48x48cm.

Viac info o rohovej skrinke pod umývadlo Renova Nr. 1 Comprimo New | KERAMAG 30x30cm tu >>

Viac info o rohovej skrinke pod umývadlo Renova Nr. 1 Comprimo New | KERAMAG 48x48cm tu >>

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac