Blog

5 dôvodov, prečo je závesné WC to naj pre novú kúpeľňu!

5 dôvodov, prečo je závesné WC to naj pre novú kúpeľňu!

Do domu či do bytu, nového aj rekonštruovaného, závesné záchody sú IN a právom. Pozrite sa aj vy na 5 dôvodov, prečo je závesné wc tou najlepšou voľbou.

#1 - Super jednoduché čistenie a upratovanie

Záleží vám na čistote toalety? Ak áno, tak aj vás nadchne predstava, že podlahu záchodu máte čistú jedným šmahom mopu. Najobľúbenejšia praktická výhoda závesných záchodov je fakt, že sa nedotýkajú podlahy. Stačí jednoducho prejsť metlou, mopom popod záchod a podlaha je čistá. Žiadne upratovanie kolenačky, raz-dva hotovo a čistučko.

#2 - Estetická elegancia

Výhody závesného wc / záchodu - Aquaterm.sk

Závesné wc sú nádherné aj na pohľad. Elegantne “zavesené” na stene, slasť pre oko zvyknuté na masívne toalety z minulosti. Krásne vzdušné tvary toalety dávajú miestnosti nový rozmer. 

#3 - Viac priestoru v miestnosti

Nádržka závesnej toalety je “schovaná” v stene, vďaka čomu aj reálne je v kúpeľni či v záchode viac miesta. Nechajte vyniknúť ten krásny obklad, ktorý ste vybrali, vychutnávajte si veľký priestor minimalistickej kúpeľne alebo sa inšpirujte elegantnou murovanou poličkou - na potrebné veci i dekorácie.

#4 - Priateľské k prírode aj peňaženke

Výhody závesného wc / záchodu - Aquaterm.sk

Závesné záchody sú modernou inováciou aj duchu priateľskejšieho prístupu k prírode a vo finále aj k peňaženke. Moderné duálne splachovanie je samozrejmosťou pri závesných wc a priateľský prístup sa prejavuje aj na peňaženke. Investícia do záchodu sa vám vráti už za pár rokov. Viac informácií o tom, koľko ušetrí rodina s duálnym splachovaním tu v článku >>

#5 - Vyberte si podľa seba

Oválny, pravouhlý, atypický, so sklonom, s bidetom… Závesné wc si môžete vybrať skutočne podľa seba. Aj dnes široká ponuka tvarov a typov sa neustále rozširuje. Dizajnové kúsky sú čoraz viac obľúbené aj v Amerike. Možno práve vaša nová kúpeľňa inšpiruje aj bratranca z New Yorku.

Tipy na závesné wc:

Rekord >>

Wc + Bidet Geberit AquaClean Sela - horúca novinka 2015 >>

Hall >>

EGO od Antonia Citteria >>

iCon >>

Do detskej kúpeľne - KIND >>

Výhody závesného wc / záchodu - Aquaterm.sk

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac