3D vizualizácia kúpeľne so živou červenou farbou

Inšpirovaná veselou vianočnou červenou a so skvelým priestorovým riešením. To je ďalšia zo série našich 3D vizualizácií kúpeľní. Vďaka vhodne vybratým prvkom je kúpeľňa fantasticky praktická a zároveň nenatlačená. Spojená s wc a so sprchovacím kútom a vaňou. Pozrite sa aj vy.

3D vizualizácia kúpeľne so živou červenou farbou

Inšpirovaná veselou vianočnou červenou a so skvelým priestorovým riešením. To je ďalšia zo série našich 3D vizualizácií kúpeľní. Vďaka vhodne vybratým prvkom je kúpeľňa fantasticky praktická a zároveň nenatlačená. Spojená s wc a so sprchovacím kútom a vaňou. Pozrite sa aj vy - galéria na konci.

Živá kúpeľna v červenej a bielej

Inšpiratívna 3D vizualizácia - žiarivá červená kúpeľňa

Trocha sme sa inšpirovali farbami vianočného obdobia a predsa kúpeľňa v tejto 3D vizualizácii očarí v každom ročnom období. Veselý odtieň červeného obkladu rozjasňuje kúpeľňu, mení zvyčajne sterilný biely vzhľad na miestnosť, ktorá ráno nabudí. Zaujímavý je tiež dekoratívny obklad v sprchovacom kúte - nenápadný prvok, ktorý plasticky rozširuje miestnosť. 

Vybrali sme tiež veľmi elegantnú dlažbu. Jej drevený prírodný vzhľad fantasticky dopĺňa celkový dojem s kúpeľne a zjemňuje vzhľad. 

Skvelé priestorové riešenie s kvalitou a dizajnom

Inšpiratívna 3D vizualizácia - žiarivá červená kúpeľňa

Kúpeľňa v našej 3D vizualizácii má relatívne malý rozmer - len 1,9 x 3,7 m. Kvôli riešeniu stavby v nej nájdeme aj wc. To sme doplnili elegantným a moderným bidetom. Aj záchod aj bidet sú závesné, čo zvyšuje hygienu a pohodlnnosť údržby a čistenia kúpeľne.

Praktickej a dizajnovej hodnoty sme sa držali aj pri výbere ďalších prvkov. Vaňa a sprchovací kút v kúpeľni poskytujú komfort pre uvoľňujúci kúpeľ a zároveň možnosť rýchlej rannej sprchy. Pravouhlá vaňa fantasticky “sadla” do kúpeľne a vôbec priestorovo neobmedzuje ostatné kúpeľňové prvky.

Štvorcový sprchovací kút s otváracími dverami je priestranný pre pohodlnné umývanie. Veľmi zaujímavým riešením je odtok v sprchovacom kúte - nenápadne umiestnený pri stene, vôbec nenarúša celkový dizajn kúpeľne.

Inšpiratívna 3D vizualizácia - žiarivá červená kúpeľňa

Ani pri rannom zhone do práce sa v jednej kúpeľni nemusíte tlačiť dvaja. Dvojumývadlo s 2 batériami a širokým odtokom sa postará o ranný časopriestor pre oboch. Výborne ho dopĺňa priestranná skrinka pod umývadlom s bohatým odkladacím priestorom.

Najmä počas chladnejších dní oceníme hrejivé teplo v kúpeľni - klasický biely radiátor výborne zapadá do dizajnu a priestoru kúpeľne a svojou efektívnou výhrevnosťou príjemne prekvapí.

Cena kúpeľne v tejto 3D vizualizácii

Celá 3D vizualizácia je vytvorená z nášho sortimentu. Cena za kúpeľňu v tejto 3D vizualizácii vrátane keramiky, sanity, obkladov a dlažby je len od 7950 € - v cene nie je zahrnutá potrebná stavebná chémia (lepidlá, silikóny, etc.)

Chcete vidieť svoju kúpeľňu v takomto štýle?

3D vizualizácia kúpeľne ZADARMO - limitovaná akcia na eshope!

Navštívte jednu z našich predajní (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo náš eshop aquaterm.sk. - 3D vizualizácia kúpeľne.

Profesionálna 3D vizualizácia vašej novej kúpeľne je skvelým prvým krokom - okrem 3D grafických návrhov podľa vašich predstáv viete aj to, koľko vás nová kúpeľňa bude stáť.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac