3D návrhy kúpeľní - výber na november 2016

Zima je už za rohom a čoskoro sa naša príroda zafarbí do biela. Krásnou a čistou bielou farbou sme sa inšpirovali aj my a prinášame vám novembrový výber 3D vizualizácií kúpeľní vo svetlých farbách.

3D návrhy kúpeľní - výber na november 2016

Zima je už za rohom a čoskoro sa naša príroda zafarbí do biela. Krásnou a čistou bielou farbou sme sa inšpirovali aj my a prinášame vám novembrový výber 3D vizualizácií kúpeľní vo svetlých farbách. Biela farba opticky zväčší vašu kúpeľňu a navyše dá priestor vašej fantázii. Môžete ju skombinovať s ľubovoľnou farbou a pritom zachovať svojej kúpeľni eleganciu a štýl.

Zaujal vás niektorý návrh a chceli by ste kúpeľňu v podobnom štýle či s rovnakými prvkami? Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Spišská Belá, Trebišov) alebo nás kontaktujte online cez eshop. Radi pomôžeme, poradíme s výberom a pripravíme Vám profesionálny 3D návrh z našej skutočne bohatej ponuky skladom.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac