3D návrh - veselá farebná kúpeľňa na mieru

Milujete aktívny životný štýl, energiu a moderné pohodlie? Riešenie malej hravej kúpeľne z tejto 3D vizualizácie si určite zamilujete. Dizajnový návrh, kvalita a tiež riešenia pre absolútne pohodlie pri každodennom umývaní či upratovaní. Pozrite sa aj vy na hravý 3D návrh kúpeľne na mieru!

3D návrh - veselá farebná kúpeľňa na mieru

Milujete aktívny životný štýl, energiu a moderné pohodlie? Riešenie malej hravej kúpeľne z tejto 3D vizualizácie si určite zamilujete. Dizajnový návrh, kvalita a tiež riešenia pre absolútne pohodlie pri každodennom umývaní či upratovaní. Pozrite sa aj vy na hravý 3D návrh kúpeľne na mieru!

Žiarivý obklad a dlažba

Hravú atmosféru kúpeľne navodzuje žiarivá mozaika zelenej farby zo série AIR. Celá miestnosť sa doslova rozjasní. Aby táto hra s farbami dostala skutočne priestor, spojili sme veselú zelenú s elegantnou kombináciou bieleho obkladu a nádhernej dlažby NOCE NATURALE. Kvalita a životnosť dlažby so vzhľadom dreva vynikajúco podčiarkuje moderný a hravý štýl kúpeľne.

Drevená dlažba - 3D návrh kúpeľne na mieru - malá, hravá farebná - Aquaterm.sk

Séria AIR / RAKO - zelená mozaika >>

Univerzálny biely obklad / RAKO >>

Dlažba NOCE NATURALE / Paradyz >>

Pohodlnný priestor aj v malej kúpeľni

Ideálnou voľbou je séria kúpeľňového nábytku iCon. Zo skutočne pestrej ponuky rozmerov a prevedenia sme vybrali elegantnú bielu. Skrinka pod umývadlo s 2 zásuvkami poskytuje bohatý úložný priestor. Šírka skrinky aj umývadla je 90cm, čo je skutočne pohodlný rozmer pre každodenné umývanie.

Séria iCon - 3D návrh kúpeľne na mieru - malá, hravá farebná - Aquaterm.sk

Skvelým nápadom pre rozšírenie “pracovnej plochy” alebo priestoru na  toaletné potreby či dekoráciu je nízka bočná skrinka z rovnakej série. Vynikajúco dopĺňa “sestru” pod umývadlom a spolu pôsobia harmonicky hravo. Vďaka závesnému prevedeniu je údržba podlahy aj okolo či pod umývacou časťou jednoduchá

Umývadlo iCon 90cm / KERAMAG >>

Skrinka pod umývadlo iCon 90cm / KERAMAG >>

Bočná skrinka nízka iCon 45cm / KERAMAG >>

Závesné WC iCon - 3D návrh kúpeľne na mieru - malá, hravá farebná - Aquaterm.sk

Rovnakou výhodu prináša tiež závesné WC iCon. Elegantný dizajn dopĺňa technologická inovácia RimFree. Záchodová misa je bez vnútorného okraju, vďaka čomu sa baktérie nemajú kde schovať a jej údržba je tiež super jednoduchá.

Závesné wc iCon s RimFree / KERAMAG >>

Kúpeľňové doplnky Omega / BEMETA >>

Cena kúpeľne v 3D návrhu

Celá 3D vizualizácia je vytvorená z nášho sortimentu. Orientačná cena kúpeľne v tomto 3D návrhu je 4 500 € - pri nákupe na eshope.

3D návrh kúpeľne na mieru - malá, hravá farebná - Aquaterm.sk

Chcete vidieť svoju kúpeľňu v takomto štýle?

Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo náš eshop aquaterm.sk. - 3D vizualizácia kúpeľne.

Profesionálna 3D vizualizácia vašej novej kúpeľne je skvelým prvým krokom - okrem 3D grafických návrhov podľa vašich predstáv viete aj to, koľko vás nová kúpeľňa bude stáť.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac