Blog

3D návrh kúpeľne - biela elegancia s drevom

3D návrh kúpeľne - biela elegancia s drevom

Prinášame vám ďalšiu inšpiratívnu kúpeľňu z našej dieľne. Kombinácia elegantnej lesklej bielej s nádherným drevom je slasť pre oko a výber ďalšej sanity či nábytku aj nádhera pri každodennom používaní. Pozrite sa aj na galériu na konci!

Kombinácia dreva a bieleho obkladu

Neutrálny biely obklad sme skombinovali s nádhernou kalibrovanou dlažbou NOCE Naturale v drevenom dizajne. Veľký formát obkladačiek a dlaždíc s drevom sme vyskladali pre optické zväčšenie priestoru. Univerzálny lesklý obklad, takisto vo veľkom formáte s dĺžkou 60cm, kúpeľňu skvele presvetľuje.

Univerzálny biely obklad >>

Obklad a dlažba NOCE Naturale >>

Dizajnový nábytok, ktorý perfektne ladí

Skrinka a umývadlo ICON - 3D návrh kúpeľne biela a drevo - Aquaterm.sk

Kombinácie drevo + biela sme sa držali aj pri výbere nábytku. Séria ICON v drevenom prevedení skvelo sadne do návrhu. Kvalita značky KERAMAG sa odráža na dizajne a tiež na praktickej úžitkovej hodnote. Priestranné skrinky s bohatým úložným priestorom, mechanizmus tichého dovierania pre dlhú životnosť, tieto vlastnosti nájdeme aj v závesnej skrinke pod umývadlo a tiež v bočných skriniach.

Závesná skrinka pod umývadlo ICON >>

Umývadlo ICON >>

Hýčkavý kúpeľ a osviežujúca sprcha

Vaňa MODO 180cm - 3D návrh kúpeľne biela a drevo - Aquaterm.sk

Hygiena a relax, to je ideálne spojenie kúpeľne. Vybrali sme veľkú vaňu MODO s dĺžkou až 180cm. Vaňa má odtok umiestnený v strede a aj vďaka ergonomickému tvaru je vhodná aj pre kúpeľ vo dvojici. Šikovne navrhnuté úložné police v stene a tiež vedľa vane poskytujú priestor pre toaletné potreby a tiež dekorácie, ktoré kúpeľni dodajú nádych oázy pokoja.

Vaňa MODO 180cm >>

Cena kúpeľne v 3D návrhu

Celá 3D vizualizácia je vytvorená z nášho sortimentu. Orientačná cena kúpeľne v tomto 3D návrhu je 6 000 € - pri nákupe na eshope.

Chcete vidieť svoju kúpeľňu v takomto štýle?

3D návrh kúpeľne online - Aquaterm.sk

Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo náš eshop aquaterm.sk. - 3D vizualizácia kúpeľne.

Profesionálna 3D vizualizácia vašej novej kúpeľne je skvelým prvým krokom - okrem 3D grafických návrhov podľa vašich predstáv viete aj to, koľko vás nová kúpeľňa bude stáť.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac