3D návrh - kúpeľňa so sprchou, do ktorej sa zamilujete

Pozrite sa aj vy na ďalšiu kúpeľňu z našej dielne. Elegantná kombinácia drevo a biela, priestranná umývadlová časť, to je len začiatok pastvy pre oko, skutočnou perlou kúpeľne je nádherný sprchový kút. Pozrite si celú galériu na konci.

3D návrh - kúpeľňa so sprchou, do ktorej sa zamilujete

Pozrite sa aj vy na ďalšiu kúpeľňu z našej dielne. Elegantná kombinácia drevo a biela, priestranná umývadlová časť, to je len začiatok pastvy pre oko, skutočnou perlou kúpeľne je nádherný sprchový kút. Pozrite si celú galériu na konci.

Elegancia prírodných vzorov

Kalibrovaná kvalitná dlažba BOARD so vzorom svetlého dreva a s matným povrchom vytvára nádhernú atmosféru prírody. Vďaka veľkému formátu obkladu / dlažby drevený vzor skutočne vynikne. Biely matný obklad Combi podčiarkuje eleganciu prírody.

Zaujímavým prvkom je mozaika Random. Fantasticky vykresľuje priestor v sprchovom kúte, perle celej kúpeľne.

Kalibrovaná dlažba BOARD, matná - svetlé drevo >>

Kalibrovaný obklad Combi, matný - biela >> 

Mozaika Random >> 

Umývadlo pre dvoch - 3D návrh kúpeľne na mieru - Aquaterm.sk

Dokonalé pohodlie aj pre dvoch

Veľké umývadlo Traffic s 2 batériami je ideálne aj pre spoločné ranné vstávanie do práce. Skrinka pod umývadlo z rovnomennej série poteší skvelou kvalitou, mechanizmom tichého dovierania pre dlhšiu životnosť a úložný priestor si človek zamiluje “na prvé otvorenie”. Radosť umývať si zuby podčiarkuje aj nádherné široké zrkadlo s osvetlením.

Umývadlo Traffic 120cm s dvoma otvormi pre batérie >>

Skrinka pod umývadlo Traffic 120cm >>

Závesné wc oddelené stenou - 3D návrh kúpeľne na mieru - Aquaterm.sk

Spojené wc s kúpeľňou? Netreba hneď vešať hlavu. Lepšie sú inovatívne riešenia - napríklad aj takto stenou oddeliť priestor toalety. A keď už vešať, tak radšej záchod - závesné WC sú veľkým trendom a právom. Z praktického aj estetického hľadiska sú tou naj voľbou do novej kúpeľne.

Závesné WC Traffic s RimFree >>

Priestranný sprchový kút - 3D návrh kúpeľne na mieru - Aquaterm.sk

Sprcha - kráľovná celej kúpeľne

Sprchovací kút bol robený na mieru a je skutočnou perlou celej kúpeľne. Fantastický priestor celej sprchy dopĺňa aj vmurovaná a obložená sedacia lavica. Sprchový termostatický set LOFT sa postará o dokonalý pôžitok zo sprchovania. Nádhernú dlažbu BOARD sme ponechali aj v sprchovom kúte a odtok vyriešili nenápadným žľabom. Pre dokonalý relax v sprche.

Podomietkový sprchový set s hlavovou sprchou >> 

Sprchové steny a dvere Next >>

Pravouhlá vaňa Clarissa 180cm >> 

Cena kúpeľne v 3D návrhu

Celá 3D vizualizácia je vytvorená z nášho sortimentu. Orientačná cena kúpeľne v tomto 3D návrhu je 5 900 € - pri nákupe na eshope.

Chcete vidieť svoju kúpeľňu v takomto štýle?

Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo náš eshop aquaterm.sk. - 3D vizualizácia kúpeľne.

Profesionálna 3D vizualizácia vašej novej kúpeľne je skvelým prvým krokom - okrem 3D grafických návrhov podľa vašich predstáv viete aj to, koľko vás nová kúpeľňa bude stáť.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac