Blog

3D návrh béžovej kúpeľne s kameňom

3D návrh béžovej kúpeľne s kameňom

Najprv vám “vyrazí dych” elegancia a potom sa nebudete môcť vynadívať na šikovné riešenie celej kúpeľne! Štýlovú béžovú kúpeľňu skvostne vyzdvihuje nádherný prírodný kameň. Oáza relaxu i osviežujúcej sprchy a každodenného umývania. Pozrite sa aj vy na 3D návrh krásnej béžovej kúpeľne.

Farbami, materiálmi a dispozičným riešením ku kráse

Dlhá a úzka miestnosť nemusí byť dôvodom na plač. Práve naopak, vyzdvihnúť krásu tohto priestoru sa dá vhodným dispozičným riešením a farebnou škálou.

Pohľad na dvere - stena s prírodným kameňom - Béžová kúpeľňa s prírodným kameňom - 3D návrh na mieru - AQUATERM

“Zamerali sme sa nielen na funkčnosť, ale aj na dizajnové detialy, vďaka ktorým je kúpeľňa stále štýlová. Dispozíciu sme prepojili s dizajnovým rozložením obkladu a dlažby tak, aby sa kúpeľňa sústredila na príjemné body. Toaletu sme oddelili decentnou stienkou a už aj pri vstupe do kúpeľne celkový dojem podčiarkuje nádherná stena z prírodného kameňa.”

Marek, dizajnér kúpeľne, AQUATERM Poprad

Obklad a dlažba séria Nomada | PARADYZ >>

Stena s prírodným kameňom - Béžová kúpeľňa s prírodným kameňom - 3D návrh na mieru - AQUATERM

Kúpeľňa “do koča aj do voza”

Majiteľ si v kúpeľni fantasticky oddýchne a zároveň si ju vychutná aj pri každodennej hygiene. Vaňa Cleo 160cm zo značkového akrylátu Lucite vydrží veľa hýčkavých kúpeľov. Štýlové murované poličky “schovajú kúpeľovú kozmetiku” i dekorácie a zároveň sa ľahučko udržiavajú čisté.

Murované poličky pri vani - Béžová kúpeľňa s prírodným kameňom - 3D návrh na mieru - AQUATERM

Aj rýchla raňajšia sprcha je v tejto kúpeľni plná pôžitku. 100x100cm je skutočne pohodlný priestor. Štvrťkruhový sprchový kút Utra | KOLO je jedným z top produktov. Bezpečnostné sklo, magnetický systém dvierok pre dôkladné čistenie dopĺňajú komfort. V pohodlí pokračujeme aj pri sprchovej zostave Raindance | HANSGROHE.  

Umývadlová časť a sprchovací kút - Béžová kúpeľňa s prírodným kameňom - 3D návrh na mieru - AQUATERM

Termostatický set s hlavovou a ručnou sprchou je takisto skvelou voľbou kvality a pohodlia. Vďaka moderným technológiám môžete pri sprchovaní ušetriť až 60% vody v porovnaní s bežným sprchovým systémom a zároveň si vychutnáte dokonale osviežujúcu sprchu. Intuitívne ovládanie funkcií, jednoduchá údržba ako hlavovej, tak i ručnej sprchy, jednoducho skvelá voľba modernej kvality a pohodlia. 

Sprchovacie kúty Ultra | KOLO >>

Séria Raindance | HANSGROHE >>

Vaňa - pohľad z hora - Béžová kúpeľňa s prírodným kameňom - 3D návrh na mieru - AQUATERM

Plná života - kúpeľňová séria Life

Priestranné umývadlo so šírkou 100cm a dvomi otvormi pre batérie je skvelé do kúpeľne, kde sa ráno či večer potrebujete poumývať dvaja v rovnaký čas. Bohatý úložný priestor skrinky pod umývadlo z rovnomennej série dopĺňajú jej ďalšie výhody - materiál odolný voči vode a UV žiareniu, mechanizmus tichého dovierania a doživotná záruka na kovania.. Jednoducho umývadlo i skrinka vydržia dlhé roky ako nové.

Umývadlá Life! | KOLO >>

Skrinky pod umývadlá Life! | KOLO >>

Pohľad z hora - Béžová kúpeľňa s prírodným kameňom - 3D návrh na mieru - AQUATERM

Chcete vidieť svoju kúpeľňu v takomto štýle?

Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Spišská Belá, Trebišov) alebo náš eshop aquaterm.sk. - 3D vizualizácia kúpeľne.

Profesionálna 3D vizualizácia vašej novej kúpeľne je skvelým prvým krokom - okrem 3D grafických návrhov podľa vašich predstáv viete aj to, koľko Vás nová kúpeľňa bude stáť.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac