30 rokov záruka v kúpeľni? Keratect hovorí áno!

Predstavte si rok 2045. Vaše umývadlo sa nádherne leskne, aj záchod či pisoár je krásny, stačí ich len pretrieť. Sci-fi? Naopak, realita s novou revolučnou glazúrou Keratect! Pozrite sa aj vy na špičkovú kvalitu v priamom prenose!

30 rokov záruka v kúpeľni? Keratect hovorí áno!

Predstavte si rok 2045. Vaše umývadlo sa nádherne leskne, aj záchod či pisoár je krásny, stačí ich len pretrieť. Sci-fi? Naopak, realita s novou revolučnou glazúrou Keratect! Pozrite sa aj vy na špičkovú kvalitu v priamom prenose!

Prečo je Keratect úžasnou novinkou?

Keratect je úplne prvá keramická glazúra na svete so zárukou až 30 rokov. Tajomstvo úžasnej životnosti a “dlhovekej” krásy umývadiel, záchodov či pisoárov sa skrýva v prepracovanej technológii. Špeciálna glazúra sa vypaľuje už spolu s keramikou. Výsledkom je dokonalá hladkosť a dlhoročná spokojnosť s kúpeľňou.

Keratect keramická glazúra so zárukou 30 rokov - Aquaterm Kúpeľne

Aké výhody prináša Keratect?

Hladký povrch bráni usadzovaniu nečistôt, čo v prvom rade šetrí čistiace prostriedky a aj námahu. Ďalšou výhodou je trvalý perfektný lesk, výraznejší než už štandardných glazúr. Umývadlo, záchod či pisoár je odolný voči starnutiu a oteru. 30 rokov je 30 rokov.

Keratect glazúra je dostupná na všetkých keramických výrobkoch KERAMAG a vo všetkých lesklých farbách. Pre skutočnú spokojnosť a radosť z novej kúpeľne na dlhé roky.

Keratect tipy:

Umývadlo RENOVA Nr. 1 PLAN 50cm >> 

Umývadlo iCON 60cm  >>

Umývadlo JOLY 60cm s odkladacou plochou >>

Závesné wc RENOVA Nr.1 PLAN >>

Závesné wc 4U s Rimfree >>

Pisoár RENOVA Nr.1 PLAN >>

Keratect keramická glazúra so zárukou 30 rokov - Aquaterm Kúpeľne

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.
Táto stránka je chránená technológiou reCAPTCHA.
Platia pravidlá ochrany súkromia a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

ONLINE KÚPEĽNE

Čo ste vybavili v kúpeľňovom štúdiu,
teraz vybavíte aj online.

zobraziť viac