Blog

Žite hudbou aj v kúpeľni!

Žite hudbou aj v kúpeľni!

S hudbou sa zobúdzate a s hudbou zaspávate? Vychutnajte si svoj štýl aj v kúpeľni! Špičkový zvukový systém vo vani, sprchové kúty pre kráľov popu, rocku či soulu a tiež tipy na obklady a dlažby vo vašich tónoch. Pozrite sa aj vy!

Na vlnách obľúbených songov!

Napustite si vaňu, pustite si obľúbený playlist z telefónu, tabletu či notebooku a doslova sa ponorte do svojich najobľúbenejších tónov. Vaňový systém SoundWave sa postará o to, že si hudbu svojho gusta vychutnáte aj na celom tele!

Zvukový systém do vane SoundWave - Kaldewei - Aquaterm.sk

Inovatívny zvukový systém SoundWave je špeciálne zabudovateľný do vane a vďaka nemu pri kúpeli hudbu nielen počujete, ale aj cítite! Jednoducho cez Bluetooth pripojíte svoj telefón, tablet či notebook a koncert sa môže začať. Viac info o novinke SoundWave v článku tu >>

Sprchujte sa ako KING! 

Alebo ako rocková hviezda či operný spevák. Váš sprchový kút, vaše pódium. Ideálna zostava do kúpeľne pre milovníka hudby je sprchový kút s rozmerom aspoň 90cm pre dokonalé pohodlie aj pri vyšších tónoch.

Sprchujte sa ako KING - kúpeľňa v hudobnom štýle - Aquaterm.sk

Tip - Sprchovací kút FIRST 90cm so strieborným profilom a 4mm bezpečnostným sklom >>

Viac sprchovacích kútov pre Vaše pódium tu >>

Správne pódium chce mikrofón aj reflektor. A teda sprchovú zostavu so sprchou hlavovou aj ručnou. Ideálna kombinácia pre rýchlu aj dlhšiu sprchu, dokonalý komfort a hýčkavé umývanie. Okrem toho poteší každého speváka - vodopád ako z videoklipu zhora a mikrofón ako uliaty do ruky.

Tip - Sprchový set Eco Term >>

Viac sprchových zostáv a “mikrofónov” tu >>

Farby kúpeľne na vašej nôte

Séria VIVIDA - kúpeľňa v hudobnom štýle - Aquaterm.sk

Rozohrajte si kúpeľňu vo vašom štýle už na prvý pohľad! Vyberte si obklad a dlažbu, ktorá vás hneď ráno nabudí tou správnou energiou. Prinášame vám pár tipov pre konkrétne obľúbené hudobné štýly:

Pop - Veselá séria Vivida - tip fialovo-žltá kombinácia >>

Country - Drevený štýl série Wood - plus pozrite sa aj na 3D návrh kúpeľne s drevenými prvkami >>

Rock  - séria Fashion (rockeri, nenechajte sa odradiť názvom, silné odtiene sa vám budú páčiť) alebo séria Random >>

Séria FASHION - kúpeľňa v hudobnom štýle - Aquaterm.sk

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac