Blog

Kúpeľne -25% | Jeseň 2018

Kúpeľne -25% | Jeseň 2018

Nová kúpeľňa ešte tento rok a so zľavou 25%? V AQUATERMe áno! Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií v Poprade, Spišskej Belej, Trebišove, Humennom či v Nitre a novú kúpeľňu máte so zľavou 25%! Čakajú na vás dizajnové vzorové kúpeľne a šikovní kúpeľňoví dizajnéri, ktorí vám s novou kúpeľňou radi poradia a skreslia ju do 3D vizualizácie.

Dizajnová a kvalitná kúpeľňa kúpeľňa so všetkým!

3D vizualizácia novej kúpeľne v AQUATERMe zahŕňa aj dispozičné riešenie miestnosti, technické poradenstvo a kompletný grafický návrh novej kúpeľne. Na jednom mieste vyriešite celú kúpeľňu - obklady a dlažby, keramika, sanita, kúpeľňový nábytok, doplnky, ale aj stavebná chémia a inštalatérsky materiál.

Podmienky akcie Kúpeľne -25% | Jeseň 2018

 1. Akcia trvá od 1.9. - 30.11. 2018 alebo do odvolania, alebo vypredania zásob. 
 2. Akcia prebieha v kúpeľňových štúdiách AQUATERM (kamenné predajne) v Poprade, Spišskej Belej, Humennom, Trebišove a v Nitre. 
 3. Zľava 25% sa vzťahuje na produkty týchto značiek: Alcaplast, Bemeta, Century, Duravit, Emco, Flaviker, Geberit, Hansgrohe, Jika (okrem kategórie Special), Kaldewei, Keramag, Keramag Design, Kludi, Kolo, Kwadro, Laufen, Love Tiles, Mapei, Margres, Mirage, Monocibec, My Way, Naxos, Paradyz, Ravak, Roca, Roltechnik, Smedbo, Tres.
 4. Zľava 25 % sa vzťahuje na DMOC na konkrétny tovar.
 5. Zľavu 25% nie je možné kombinovať s inými zľavami na daný tovar.

 

Komentáre

 1. Veronika Kollárová AQUATERM
  13. február 2019 9:38

  Dobrý deň, Katarína,

  3D vizualizácia stojí 50 €. Keď kúpeľňu u nás aj zakúpite, cena za 3D vizualizáciu sa zaráta do ceny kúpeľne.

  3D vizualizácie robíme na predajniach alebo aj na eshope >> https://eshop.aquaterm.sk/produkt/3d-vizualizacia-2229862.html

 2. Katarina Kolecavova
  9. február 2019 22:23

  Dobry den, co stoji 3D vizualizacia u Vas?

  Dakujem pekne

  K Kolecavova

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.