Blog

Inšpirácie a Kúpeľňová tombola 2019 | Výstava Nábytok a Bývanie

Inšpirácie a Kúpeľňová tombola 2019 | Výstava Nábytok a Bývanie

Už budúci týždeň (5. - 10. marca) môžete prísť načerpať inšpirácie pre svoj domov! Na výstave Nábytok a bývanie 2019 v Nitre vás srdečne pozývame aj do nášho stánku AQUATERM (pavilón G10). Čakajú na vás novinky, trendy a inšpirácie, ale aj štedrá Kúpeľňová Tombola!

Kúpeľňová tombola | Výstava Nábytok a bývanie 2019 - AQUATERM Kúpeľne

Novinky od slovenskej kúpeľňovej značky LOTOSAN!

Na výstave Nábytok a bývanie vám predstavíme novučičké série kúpeľňového nábytku a umývadiel LOTOSAN. Elegantné a šikovné skrinky pod umývadlo s jemným dovieraním dopĺňajú dizajnové umývadlá. Precíznu kvalitu so šikovnými vychytávkami oceníte aj pri zrkadlách a svietidlách. Nebudú chýbať ani obľúbené batérie.

Neváhajte nás tiež osloviť s otázkou či dotazom. Radi vám poradíme, vysvetlíme a pomôžeme nájsť riešenia pre vašu vysnenú dokonalú kúpeľňu.

Zapojte sa do Kúpeľňovej Tomboly!

Tento rok sme si pre vás na výstave Nábytok a bývanie prichystali skvelú Kúpeľňovú Tombolu! Stačí sa zastaviť u nás na stánku v pavilóne G10, vyplniť s predajcom krátky dotazník o vašej vysnenej kúpeľni a automaticky vás zaradíme do žrebovania o jednu z exkluzívnych kúpeľňových cien!

Kúpeľňová tombola | Výstava Nábytok a bývanie 2019 - AQUATERM Kúpeľne

Žrebovať budeme o:

1. ručná sprcha WILMA s MagicClick

2. kuchynská batéria DIANA

3. set skrinka + umývadlo YANA biela

Srdečne pozývame ku nám do stánku AQUATERM - pavilón G10!

Podmienky Kúpeľňovej Tomboly

  1. Do žrebovania sa môže zapojiť fyzická osoba vo veku 18 rokov vyplnením dotazníka s predajcom AQUATERM počas výstavy Nábytok a bývanie 2019 (5. - 10.3.2019) v Nitre na stánku AQUATERM v pavilóne G10.
  2. Žrebovanie prebehne po ukončení výstavy.
  3. Vyžrebovaných výhercov budeme kontaktovať telefonicky.
  4. Výhru si môžu prevziať v kúpeľňovom štúdiu AQUATERM Nitra (Štúrova 51/A, Nitra).
  5. Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci spoločnosti Róbert Mačák AQUATERM, s.r.o. a ich blízke osoby.

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.