Blog

3D návrh na mieru - modro-biela kúpeľňa

3D návrh na mieru - modro-biela kúpeľňa

Pozrite sa aj vy na ďalší návrh kúpeľňe na mieru. Spojená kúpeľňa s WC vyžadovala šikovné riešenie rozmiestnenia, priestoru nebolo nazvyš. Dispozíciu sme doplnili výberom kvalitného a premysleného nábytku i sanity. Pozrite sa na harmonickú modro-bielu kúpeľňu. 

Veľa vecí v malej miestnosti

Ako “vmestiť” do malej kúpeľne “všetko”? Aj pri tejto kúpeľni sme sa stretli s touto otázkou. Najprv sme určili, čo všetko klient v kúpeľni chce mať. Spojená kúpeľňa s WC, pohodlná vaňa, radiátor, úložný priestor a samozrejme umývadlová časť. Do dispozičného riešenia sme sa pustili s cieľom využiť každý kúsok priestoru.

Pohľad z hora - 3D návrh na mieru - modro-biela kúpeľňa - Aquaterm.sk

“Finálne riešenie rozloženia kúpeľne sme doplnili výberom produktov, ktoré priestor šetria a zároveň poskytujú dostatočný komfort aj pri každodennom umývaní. Nielen funkciami je kúpeľňa živá, kombinácia modrej a bielej je veľmi príjemná a farebnosť sme rozmiestnili aj pre optické rozšírenie miestnosti.”

Marek, dizajnér kúpeľne, kúpeľňové štúdio Aquaterm Poprad

Modrá harmónia

Vďaka svetlému lesklému obkladu a matnej dlažbe kúpeľňa pôsobí priestrannejšie. S optikou sme sa vyhrali aj využitím modrých farieb. Okrem jemných modrých obkladov sme využili modrú aj ako veľmi príjemný estetický prvok v mozaike. Lesklá azúrová listela po celom obvode kúpeľňu uceľuje.

Biela dlažba 40 x 40cm, mrazuvzdorná, matná >>

Komfort a úspora priestoru

Kúpeľňová séria Traffic je navrhnutá presne pre tento typ kúpeľní. Nejde o stiesnenosť, ale o snahu nájsť každý kúsok priestoru v miestnosti a využiť ho na maximum. 

K priestorovej šikovnosti sa pridávajú aj ďalšie výhody

  • materiál odolný voči vlhkosti
  • odolnosť lakovaných plôch voči UV žiareniu, aby nábytok vydržal čo najdlhšie ako nový
  • doživotná záruka na kovania
  • systém tichého dovierania, ktorý “šetrí” opotrebovanie zásuviek

Kúpeľňový nábytok - séria Traffic >> 

Umývadlá zo série Traffic >> 

Umývadlová časť - 3D návrh na mieru - modro-biela kúpeľňa - Aquaterm.sk

Výhody závesného variantu nájdeme pri nábytku i pri záchode. Čistenie a upratovanie miestnosti je veľmi jednoduché, stačí pretrieť mopom, netreba nič odsúvať a podobne. 

Pravouhlá vaňa, 180 x 80cm >> 

Kúpeľňové radiátory - rebríkové, rovné, biele >>

Cena kúpeľne v 3D návrhu

Celá 3D vizualizácia je vytvorená z nášho sortimentu. Orientačná cena kúpeľne v tomto 3D návrhu je 2 800 € - pri nákupe na eshope.

Chcete vidieť svoju kúpeľňu v takomto štýle?

Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo náš eshop aquaterm.sk. - 3D vizualizácia kúpeľne.

Profesionálna 3D vizualizácia vašej novej kúpeľne je skvelým prvým krokom - okrem 3D grafických návrhov podľa vašich predstáv viete aj to, koľko Vás nová kúpeľňa bude stáť.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.