Blog

3D návrh - modrobiela kúpeľňa

3D návrh - modrobiela kúpeľňa

V dnešnom 3D návrhu kúpeľní sme sa zamerali na jednoduchú a zároveň veselú kúpeľňu s rozmerom 3,7x1,8m. Čo poviete na modrobielu kombináciu? Pozrite sa aj na galériu a cenu takejto kúpeľne.

Veselá elegancia - obklad a dlažba VIVIDO

Do tejto 3D vizualizácie kúpeľne sme vybrali obľúbenú sériu VIVIDO do renomovaného poľského výrobcu Paradyz. Kombináciu bielych a modrých obkladov skvele dopĺňa hravý dekoratívny vzor, ktorý každú miestnosť rozjasní. Kvalitná séria VIVIDO je dostupná za skvelé ceny a tiež vo viacerých farebných prevedeniach: červená, marhuľková, jarná zelená, čierna a fialová.

Viac info o sérii obkladov VIVIDO tu >>

Vaňa REKORD v pohodlnom rozmere 170cm

Modrobiela kúpeľňa - 3D návrh / vizualizácia - Aquaterm.sk

Uvoľňujúci kúpeľ vo vani REKORD si môže dopriať aj vyšší človek. Vaňa REKORD je vyrobená z najkvalitnejšieho akrylátu Lucite®, ktorý je neuveriteľne pevný, odolný a má dlhú životnosť. V kombinácii s vaňovou zástenou je v kúpeľni priestor aj na rýchlu sprchu.

Viac info o vani REKORD 170cm tu >>

Praktický a šetrný umývadlový set a závesné WC

Skrinka MODO pod umývadlo v rozmere 100cm ponúka skutočne bohatý úložný priestor v dvoch zásuvkách. Vodeodolný materiál a mechanizmus tichého dovierania sa postarajú o dlhé roky spokojného užívania. Páková batéria ZENTA prispieva nielen elegantným dizajnom, no tiež šetrením - vďaka EKO-perlátoru môže ušetriť až 40% vody.  Pre optické rozšírenie priestoru sme umývadlový set umiestnili na modrý pás.

Viac info o závesnej skrinke MODO 100cm tu >>

Viac info o pákovej umývadlovej batérii ZENTA tu >>

Modrobiela kúpeľňa - 3D návrh / vizualizácia - Aquaterm.sk

Rovnakú optickú techniku obkladu v pozadí sme využili aj pri záchode. Závesné wc Style má dĺžku len 51cm, čo je ideál najmä do menších kúpeľní. Estetiku dopĺňa aj moderná technológia RIMFREE - wc misa je bez splachovacieho okraja, čo znamená vyššiu úroveň hygieny, keďže nečistota a baktérie sa nemajú kde schovať; a zároveň aj jednoduchšiu údržbu.

Viac info o závesnom wc Style tu >>

Cena kúpeľne v 3D návrhu

Celá 3D vizualizácia je vytvorená z nášho sortimentu. Orientačná cena za kúpeľňu v tejto 3D vizualizácii je 2 000 € - pri nákupe na eshope.

Chcete vidieť svoju kúpeľňu v takomto štýle?

Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo náš eshop aquaterm.sk. - 3D vizualizácia kúpeľne.

3D návrh kúpeľní online - Aquaterm.sk

Profesionálna 3D vizualizácia vašej novej kúpeľne je skvelým prvým krokom - okrem 3D grafických návrhov podľa vašich predstáv viete aj to, koľko vás nová kúpeľňa bude stáť.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac