Blog

3D návrh kúpeľne v hudobnom štýle

3D návrh kúpeľne v hudobnom štýle

V tejto inšpiratívnej 3D vizualizácii kúpeľne vás čakajú dve skvelé novinky - špeciálna potlač na sklo na mieru a vaňa so zvukovým systémom. Väčšia kúpeľňa 4,5 x 3,1m je navrhnutá v hudobnom štýle, na pohľad a aj na zážitky. Pozrite sa aj vy!

Pôdorys - 3D návrh kúpeľne v hudobnom štýle, SoundWave Kaldewei a potlač na sklo do kúpeľní - Aquaterm.sk

Obklad a dekorácie na tú správnu nôtu

Prvé, čo na tomto 3D návrhu kúpeľne zaujme aj “nehudobníka” sú krásne dekoratívne vzory na mieru. Nová technológia potlače na sklo, určená priamo do kúpeľní je ideálna pre hudobnú kúpeľňu snov. Noty v obklade a na ďalších miestach a aj veľký fotoobraz sú vyrábané touto technikou. Viac info o potlači na mieru aj vlastných motívov na eshope alebo v kúpeľňových štúdiách.

Dekoratívne motívy vynikajúco dopĺňa nádherne elegantný obklad a dlažba NOMAD. Kamenný vzor je dostupný vo viacerých farebných variantoch. Plusom tejto série je tiež veľký formát a špičková kvalita výroby. Neutrálnejšie obklady dopĺňajú tiež mozaiky či “hviezdny” vzor.

Vaňa CONODUO - 3D návrh kúpeľne v hudobnom štýle, SoundWave Kaldewei a potlač na sklo do kúpeľní - Aquaterm.sk

Viac info o obklade a dlažbe NOMAD tu >>

Koncerty vo vani aj vo dvojici!

Skutočnou hviezdou kúpeľne je vaňa od nemeckého výrobcu Kaldewei s novou technológiou SoundWave. Špeciálne zabudovaný zvukový sytém vo vani sa postará o zážitkový kúpeľ doslova vo vlnách obľúbenej hudby. “Hraciu vaňu” stačí prepojiť cez Bluetooth s telefónom, tabletom či notebookom a hudbu si môžete vychutnávať doslova na vlastnej koži.

Pravouhlá vaňa CONODUO je z kvalitného smaltu, so zárukou až 30-rokov a vďaka ergonomickému tvaru a odtoku v strede je vhodná pre relax pri hudbe aj pre pár.

Pravouhlá vaňa CONODUO 200cm >>

Viac info o zvukovom systéme do vaní Soundwave >>

ICONická sanita a nábytok

Umývadlový set skrinka + umývadlo ICON - 3D návrh kúpeľne v hudobnom štýle, SoundWave Kaldewei a potlač na sklo do kúpeľní - Aquaterm.sk

Do kúpeľne sme vybrali sériu ICON. Kvalita a luxus značky KERAMAG sa odráža na každom jednom výrobku. Priestranné a štýlové umývadlo s rozmerom až 120cm skvelo ladí so skrinkou. ICON je ideálna voľba pre kúpeľne pre dvojicu. Komfort, štýl a relax spoločne.

Umývadlo ICON s dvomi otvormi pre batériu 120cm >>

Závesná skrinka ICON pod umývadlo 120cm >>

Cena kúpeľne v 3D návrhu

Celá 3D vizualizácia je vytvorená z nášho sortimentu. Orientačná cena za kúpeľňu v tomto 3D návrhu je 5 000 € - pri nákupe na eshope.

Chcete vidieť svoju kúpeľňu v takomto štýle?

3D návrh kúpeľne online - eshop Aquaterm.sk

Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo náš eshop aquaterm.sk. - 3D vizualizácia kúpeľne.

Profesionálna 3D vizualizácia vašej novej kúpeľne je skvelým prvým krokom - okrem 3D grafických návrhov podľa vašich predstáv viete aj to, koľko vás nová kúpeľňa bude stáť.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac