Blog

3D návrh bytovej kúpeľne - v jednoduchosti je krása

3D návrh bytovej kúpeľne - v jednoduchosti je krása

Spojte jednoduchosť s drevom a máte nádheru. Týchto hesiel sme sa držali pri tvorbe návrhu klasickej bytovej kúpeľne s oddeleným záchodom. Požiadavka majiteľa bola “bez spojenia kúpeľne a wc a bez zložitej prestavby”. Pozrite sa aj vy!

Kúpeľna v bytoch nemusí byť príčinou sĺz, nemusí nám byť “malá” či tesná. V tomto 3d návrhu malej bytovej kúpeľne sme sa preto snažili vyriešiť problém s priestorom výberom šikovných nápadov a produktov. Jednoducho, pohodlne a elegantne.

Pôdorys - Bytové jadro - kúpeľňa s oddeleným WC - 3D návrh - Aquaterm.sk

Svetlý obklad v kombinácii s dreveným vzorom

V menších priestoroch je svetlý vzor stien vynikajúca voľba. Vybrali sme obklad CEMENTO s jemnou textúrou a sivým odtieňom. Svetlé farby totižto priestor opticky rozširujú. 

Neutrálny obklad sme skombinovali s nádherným obkladom HASEL so vzorom dreva. Umiestnený v sprchovej časti skvelo púta pozornosť a podčiarkuje priestrannejší dojem.

Obklad CEMENTO >>

Obklad HASEL >>

Pohodlnná sprcha v asymetrickom sprchovom kúte

Asymetrický sprchový kút TIGO - Bytové jadro - kúpeľňa s oddeleným WC - 3D návrh - Aquaterm.sk

Pri návrhoch bytových kúpeľní sa často stretávame s požiadavkou na priestranný sprchový kút. 80x80cm je málo a 90x90cm sa nezmestí na jednu stranu. Netreba si sypať popol na hlavu, ideálnym riešením je asymetrický sprchový kút. 80cm strana kútu TIGO sadne ako uliata na kratšiu stenu a dlhšia 100cm sa postará o pohodlie.

Asymetrický sprchovací kút TIGO >>

Umývadlo Traffic 60cm >>

Závesný záchod a dostatok priestoru na toalete

Závesné wc Traffic - Bytové jadro - kúpeľňa s oddeleným WC - 3D návrh - Aquaterm.sk

Elegancia a praktická hodnota závesných wc je možná aj v bytových jadrách. Tesného priestoru, poudieranej hlavy pri vstávaní sa človek skutočne nemusí báť. Do tejto kúpeľne sme vybrali závesné wc Traffic s dĺžkou len 54 cm. Aj po vymurovaní vstavanej časti s nádržkou je na toalete dostatok pohodlného priestoru

Závesné wc Traffic >>

Kúpeľňové doplnky séria Alfa: držiak toaletného papieru a wc kefa

Cena kúpeľne v 3D návrhu

Celá 3D vizualizácia je vytvorená z nášho sortimentu. Orientačná cena kúpeľne v tomto 3D návrhu je 2 400 € - pri nákupe na eshope.

Chcete vidieť svoju kúpeľňu v takomto štýle?

3D návrh kúpeľne online - eshop Aquaterm.sk

Navštívte jedno z našich kúpeľňových štúdií (Poprad, Nitra, Humenné, Trebišov, Spišská Belá) alebo náš eshop aquaterm.sk. - 3D vizualizácia kúpeľne.

Profesionálna 3D vizualizácia vašej novej kúpeľne je skvelým prvým krokom - okrem 3D grafických návrhov podľa vašich predstáv viete aj to, koľko vás nová kúpeľňa bude stáť.

Galéria

Nový komentár

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov. Tento blog je súkromný priestor, kde vám tvorcovia umožňujú odoslať komentár k článku. Váš komentár však nemusí byť zaručene uverejnený.

Kúpeľne ONLINE | Koronavírus

Otváracia doba počas mimoriadnej situácie

zobraziť viac